fbpx

Letnie atrakcje na dachu Tarasów Zamkowych

2 sierpnia 2017
1 652 Wyświetleń

Wakacje na półmetku, warto więc efektywnie wykorzystać ostatnie chwile letniego wypoczynku. Tarasy Zamkowe zapraszają wszystkich lublinian, którzy chcieliby poczuć nadmorski klimat w środku miasta, na wyjątkową plażę na dachu centrum handlowego. Do końca sierpnia czynna tu będzie strefa chill-out z wygodnymi leżakami, nadmorskimi siedziskami, a także piaskownica z placem zabaw. Dodatkowo w każdy czwartek, w ramach Letniego Kina, wyświetlane będą kultowe filmy.

Już tylko do końca sierpnia czynna będzie wyjątkowa letnia plaża na dachu Tarasów Zamkowych. Klienci mogą skorzystać tu ze specjalnie przygotowanych leżaków oraz baru – i do woli napawać się magicznym widokiem na Stare Miasto. Tarasy Zamkowe nie zapomniały też o najmłodszych. Na plaży pojawiła się niezwykła atrakcja dla dzieci – ogromna piaskownica z bogato wyposażonym placem zabaw. Dodatkowo osoby podziwiające widoki z dachu Tarasów Zamkowych mogą zrobić sobie zdjęcie w specjalnie przygotowanej ramce z Zamkiem Lubelskim.

Letnia plaża oraz strefa chill-out to nie wszystkie atrakcje, jakie centrum handlowe przygotowało dla swoich klientów. Na dachu Tarasów Zamkowych działa również Letnie Kino, które czynne będzie do końca sierpnia. Nietypowe seanse „pod gołym niebem” to idealny sposób na spędzenie ciepłych, letnich wieczorów w gronie rodziny i przyjaciół. Tarasy Zamkowe zapraszają na wyjątkowe pokazy filmowe, które z pewnością na długo zapadną w pamięć wszystkim miłośnikom kina. Projekcje znanych i lubianych filmów będą się odbywały w dość nietypowej scenerii, na dachu centrum handlowego, w każdy czwartek, w godzinach wieczornych. Najbliższy seans w ramach Kina Letniego odbędzie się w czwartek, 3 sierpnia, o godz. 21.00. Wyświetlony zostanie wtedy film „3:10 do Jumy” – amerykański western, który podbił serca widzów brawurowym montażem i nominowaną do Oscara ścieżką dźwiękową.

Co ciekawe, na billboardach i plakatach promujących Letnie Kino pojawiły się trzy lublinianki: Monika, Julia i Oliwia, które wspólnie z kilkunastoma innymi osobami zwyciężyły w castingu na Stylowego Lubelaka i zostały ambasadorkami Tarasów Zamkowych. Efekty sesji można podziwiać na pierwszych kreacjach, opartych o nową komunikację centrum handlowego.

Wakacyjna plaża oraz Kino Letnie będą funkcjonowały na dachu Tarasów Zamkowych do końca sierpnia. Wszystkie atrakcje są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszej rezerwacji miejsc!

Zostaw komentarz