fbpx

LROT – najlepszy!

25 listopada 2022
478 Wyświetleń

Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej prowadzony przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną zajął 1. miejsce w konkursie na Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej w Polsce w najwyższej kategorii ośrodków czterogwiazdkowych.

Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się 24 listopada 2022 r., podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw. Nagrodę odebrała Dyrektor LROT Dorota Lachowska.

Celem Konkursu organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną jest promocja dobrych praktyk, podnoszenie jakości świadczonych usług oraz wyłonienie najlepszych centrów funkcjonujących w Polskim Systemie Informacji Turystycznej.

LROT od lat konsekwentnie tworzy miejsce przyjazne dla turystów, branży turystycznej oraz mieszkańców regionu. Warto dodać, że historia informacji turystycznej w Lublinie należy do najstarszych w Polsce. Teraz te działania zostały docenione na szczeblu krajowym. Jest to wyraz uznania dla kreatywności i profesjonalizmu wszystkich zaangażowanych w rozwój Lubelskiego Ośrodka Informacji Turystycznej i Kulturalnej.

Znajdujący się przy ul. Krakowskie Przedmieście 6 Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej jest otwarty przez siedem dni w tygodniu. Do dyspozycji odwiedzających region przygotowane zostały specjalne funkcjonalności, np. przechowalnia bagażu, wypożyczalnia rowerów, bezpłatne Wi-Fi, komputer i tablet do samodzielnego wyszukiwania informacji, przechowalnia bagażu, gniazda do ładowania telefonów, audioprzewodniki w pięciu wersjach językowych, kącik dla najmłodszych, sklep z pamiątkami, wydawnictwami i produktami regionalnymi, czy przestrzeń ekspozycyjna przeznaczona na wystawy fotografii oraz wydarzenia promujące województwo lubelskie. Ośrodek jest przystosowany do obsługi turystów z niepełnosprawnościami.

Więcej: www.lrot.pl/

foto LROT

Zostaw komentarz