fbpx

Lublin – mieszkania na sprzedaż

16 stycznia 2024
284 Wyświetleń

Jeżeli poszukujesz miejsca do życia w Lublinie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych nowych inwestycji. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy nowe osiedle, składające się z nowoczesnych mieszkań w wysokim standardzie. Nasze inwestycje postawione są w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni, ale też z dobrym dostępem do najważniejszych punktów w mieście.

Mieszkania na sprzedaż w Lublinie – Osiedle Narcyzowe

Osiedle Narcyzowe to duża inwestycja obejmująca zespół 10 budynków, w których znajdą się lokale mieszkalne oraz usługowe. Zależy nam na tym, aby całe osiedle stanowiło swojego rodzaju odrębną społeczność, w której znajdzie się wszystko, co potrzebne do komfortowego życia. Jeżeli Twoim wyborem jest Lublin, mieszkania na sprzedaż na Osiedlu Narcyzowym wciąż czekają na rezerwację. Sprzedaż rozpoczęliśmy już w czerwcu 2022 roku, a zakończenie plac budowlanych planowane jest na III kwartał 2025 roku.

W 10 budynkach zostało zaprojektowanych ponad 600 mieszkań o powierzchni od 25m2 do 120 m2. Nasza oferta skierowana jest więc zarówno dla osób samotnych, jak i par oraz rodzin z dziećmi. Nasze mieszkania na sprzedaż w Lublinie dostosowane są do aktualnych wymagań energetycznych, budynki wyposażone są w windy oraz podziemny parking i komórki lokatorskie.

Nasza inwestycja zostanie dostosowana także do osób niepełnosprawnych, aby maksymalnie poprawić komfort życia chorym z ograniczeniami samodzielnego poruszania się. Na terenie osiedla znajdą się także stanowiska postojowe przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością.

Nowe mieszkania Lublin – sprzedaż już trwa!

Lublin to miasto wielu możliwości, dlatego przyciąga zarówno studentów, jak i osoby dorosłe, które chcą tu kontynuować karierę i cieszyć się życiem. Sprzedaż nowych mieszkań w Lublinie na osiedlu Narcyzowym już trwa, ale wciąż dostępne są wolne lokale. Jeżeli Lublin uważasz za swoją przyszłość, zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz mieszkanie, które najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Zostaw komentarz