fbpx
Lato w Mieście 2020

Lublin – wakacje w mieście

22 czerwca 2020
510 Wyświetleń

Przygotowując ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży spędzających wakacje w mieście, Lublin stawia przede wszystkim na sport, rekreację i wszelką aktywność fizyczną. Zapisy na akcję „Lato w Mieście 2020” ruszają już w poniedziałek (22 czerwca).

Po tygodniach spędzonych w domu, stawiamy przede wszystkim na ruch. Odkładamy na bok komputery, laptopy, tablety, smartfony i wsiadamy na rowery, rolki, hulajnogi czy deskorolki. W ramach akcji Lato w mieście będzie można potańczyć, popływać, potrenować karate, boks czy amerykański futbol, powspinać się na ściance, a nawet zawisnąć na drążku i podwieszonym kole cyrkowym. Kreatywne zajęcia czekają na twórców kalejdoskopów i uczestników warsztatów fotograficznych. Do tego eksperymenty podczas warsztatów ART&SCIENCE i zabawa na FunFloorzeNie zabraknie także ulubionych treningów z mistrzami sportu iaktywnych półkolonii – mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. kultury, sportu i partycypacji.

Zapisy na zajęcia w ramach programu„Lato w Mieście 2020” ruszają 22 czerwca bezpośrednio u organizatorów poszczególnych akcji. Pełna oferta, zasady uczestnictwa i terminy zajęć, warsztatów oraz wszelkie informacje organizacyjne są dostępne na stronie www.lato.lublin.eu i będą na bieżąco aktualizowane.

Zostaw komentarz