fbpx
WAŻNE
IKEA inwestuje pół miliarda złotych (20 lutego, 2024 4:43 pm)
LPEC podsumowuje rok 2023. (20 lutego, 2024 4:38 pm)
Ile kosztuje wynajęcie billboardu w Lublinie? (30 stycznia, 2024 11:30 pm)
Lublin – mieszkania na sprzedaż (16 stycznia, 2024 7:09 pm)
Wyjątkowy Jarmark na Rybnej (15 grudnia, 2023 3:38 pm)

„Lublin wielu pokoleń – spacer śladami Elizy Kwaśniewskiej”

10 sierpnia 2023
316 Wyświetleń

19 sierpnia o godzinie 12.00 odbędzie się spacer fotograficzny śladami Elizy Kwaśniewskiej – „Lublin wielu pokoleń”. Jest to pierwsze przejście po Lublinie inspirowane albumem fotograficznym – „Lublin Trzech Pokoleń”. W albumie, fotoreporterka zestawiła dawne, znane fotografie Lublina z jej własnymi, współczesnymi ujęciami. Takie zestawienie oparte było na pracy wielu artystów, którzy ukazywali miasto od momentu pojawienia się fotografii w Lublinie.

Uczestnicy spaceru będą mieli okazję usłyszeć ciekawostki fotograficzne związane z mijanymi miejscami, pojawiającymi się na trasie przejścia. Dodatkowo, podczas spaceru śladami fotografii z albumu, chętni będą mieli okazję uchwycić te same widoki swoim aparatem czy smartfonem.

W spacerze mogą wziąć udział wszyscy, niezależnie od wieku czy doświadczenia fotograficznego – jedynym wymogiem jest chęć odkrywania i zamiłowanie do fotografii.

Na zakończenie spaceru uczestnicy zostaną zaproszeni na wystawę zdjęć znanego fotoreportera – Jacka Mirosława w Galerii NN ul. Grodzka 21.

Więcej: https://teatrnn.pl/kalendarium/wydarzenia/lublin-wielu-pokolen-spacer-sladami-elizy-kwasniewskiej/, https://teatrnn.pl/lublin-fotografia/eliza-kwasniewska/, https://teatrnn.pl/lublin-fotografia/jacek-miroslaw/

Zostaw komentarz