fbpx

Moda & Styl w Tarasach Zamkowych

23 października 2017
942 Wyświetleń

Jakie są najnowsze trendy? Co nosić i jak komponować stylizacje, by wyglądać modnie i korzystnie? Odpowiedź na te pytania znajdziemy już 29 października,  podczas wydarzenia „Moda&Styl”. Zobaczymy tu m.in. prezentacje kolekcji jesień/zima 2017, a także nowatorskie projekty modowe prosto z Lubelskiej Szkoły Sztuki i Projektowania ArtWyspa. Będzie też okazja, by spotkać wyjątkowych gości – projektanta Jacoba, blogera Ekskluzywny Menel oraz Bo4Go.

W niedzielę, 29 października, w godz. 13.00 – 18.00, na specjalnym wybiegu w Tarasach Zamkowych zobaczymy modę wieczorową, biznesową, casualową i sportową, proponowaną przez marki dostępne w centrum handlowym. Będzie to również idealna okazja do zapoznania się z najnowszymi propozycjami na sezon jesienno – zimowy, w tym także obuwia, akcesoriów, dodatków i biżuterii. Całość dopełni efektowna oprawa muzyczna, a na uczestników wydarzenia czekać będą liczne niespodzianki i quizy. Odpowiedni look poszczególnych pokazów zapewni stylista gwiazd Grzegorz Bloch.

„Moda&Styl” to także możliwość spotkania „na żywo” osób, na co dzień bywających w świecie wielkiej mody. Wśród zaproszonych gości pojawi się Jacob, projektant i zwycięzca I edycji TVN-owego programu Project Runway oraz założyciel marki Jacob Birge Vision, zyskującej uznanie na arenie międzynarodowej. Specjalna prezentacja Jacoba będzie finałowym pokazem wydarzenia „Moda&Styl”.

Kolejnym gościem na scenie będzie jeden z najpopularniejszych męskich blogerów modowych – Kamil Pawelski, znany jako Ekskluzywny Menel! Jest on autorem bloga nie tylko o modzie, ale też o wszystkim, co w męskim świecie ważne – i swoimi spostrzeżeniami podzieli się z publicznością zgromadzoną na evencie w Tarasach Zamkowych.

O modzie opowiedzą także popularni lubelscy blogerzy BO4GO. Są oni również jednymi z kilkunastu ambasadorów Centrum, wyłonionymi w trakcie spektakularnej akcji poszukiwania „Stylowych Lubelaków”. Ich twarze promują poszczególne kampanie Tarasów Zamkowych czy to na billboardach czy w mediach społecznościowych.

Wydarzenie będzie też okazją do poznania nowego spojrzenia na świat mody, prezentowanego przez młodych projektantów z Lubelskiej Szkoły Sztuki i Projektowania ArtWyspa. Ich inspirujące kolekcje, stworzone specjalnie na tę okazję, również pojawią się na  wybiegu.

Wydarzenie „Moda&Styl” odbędzie się w niedzielę 29 października w godzinach 13.00 – 18.00. Wstęp jest bezpłatny. Scena i wybieg zlokalizowane będą na tzw. placu eventowym na parterze Tarasów Zamkowych.

Zostaw komentarz