fbpx

Paradnie i cyrkowo – Dzień Dziecka z VIVO! Lublin

25 maja 2022
727 Wyświetleń

Ponoć w każdym z nas drzemie dziecięca radość i spontaniczność. Nieważne, czy mamy 5, 50 czy 70 lat – warto na nowo odkryć w sobie beztroskę. Jak to zrobić? Powodów do świętowania może być mnóstwo, a najbliższy pojawi się już 28 maja! Tego dnia VIVO! Lublin przygotowało mnóstwo atrakcji z okazji Dnia Dziecka.

Cyrkowy Dzień Dziecka z VIVO! Lublin rozpocznie się w sobotę, 28 maja, w samo południe. Odbywać się będzie zarówno na terenie samego obiektu, jak i w centrum miasta. W programie znajdzie się m.in. cyrkowa parada, która w towarzystwie orkiestry przemaszeruje przez śródmieście Lublina oraz przez centrum handlowe. Towarzyszyć jej będą magicy, tancerze, szczudlarze i cyrkowcy. W tym kolorowym gronie nie zabraknie również żonglerów, mima, wrotkarki, klauna czy monocyklisty.

Z kolei już w samym VIVO! dzieci będą miały możliwość wzięcia udziału w zabawach z animatorami. Pojawią się także stanowiska, na których cyrkowcy uczyć będą chodzenia na szczudłach czy żonglowania. Będzie też wata cukrowa dla wszystkich łasuchów, balonowe zoo, malowanie twarzy i brokatowe tatuaże. O dodatkową dawkę śmiechu zadba zabawny klaun.

Dla nieco starszych klientów VIVO! Lublin przygotowało dodatkowe atrakcje: w ramach mini-akcji zakupowej można będzie otrzymać kolorowe balony, wypełnione helem.

Cyrkowy Dzień Dziecka odbędzie się 28 maja, w godz. 11:00 – 19:00. W programie: animacje dla dzieci w strefach stałych na placu eventowym, malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, wata cukrowa oraz:

  • 12-12:50 – przejście parady przez VIVO!
  • 12:50-13:45 – animacje, zdjęcia, pokazy
  • 14:00-14:50 – przejście parady przez centrum miasta
  • 14:50-15:45- animacje, zdjęcia, pokazy
  • 16-16:50 przejście parady przez VIVO!
  • 16:50-18:00 animacje, zdjęcia, pokazy

/artykuł zewnętrzny/

Zostaw komentarz