fbpx

Photo Day 2.0. – „Dom Chemika” w Waszym obiektywie

24 kwietnia 2021
502 Wyświetleń

Photo Day to impreza dobrze znana pasjonatom fotografii. Wydarzenie daje możliwość odwiedzenia i sfotografowania ciekawych, często niedostępnych na co dzień miejsc.

Wszyscy z pasją do fotografii i nietuzinkowym spojrzeniem na różne przestrzenie architektoniczne, 7 i 8 maja zaproszeni są za kulisy zmodernizowanego Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika”.

Pierwsza edycja Photo Day miała miejsce 9 września 2017 roku. Wtedy ponad 30 fotografów uchwyciło na swoich zdjęciach unikalny charakter Ośrodka przed jego przebudową. Teraz z powrotem jest otwierany, a wszyscy zaproszeni do zwiedzania nowego „Domu Chemika”. Będzie to wyjątkowa szansa na zatrzymanie w kadrze zmodernizowanych zakątków POK „Domu Chemika”.

Organizatorzy chcą, aby z fotografii uczestników powstała unikalna wystawa, którą zaprezentują w nowym Ośrodku. Te kadry będą stanowiły niezwykłe spojrzenie na nowe wnętrze „Domu Chemika” i z pewnością doskonale je uzupełnią. Linki do pobrania zdjęć, wygenerowanych przez dowolny program transferowy, należy przesyłać do 12 maja 2021 r. na adres media@domchemika.pl.

Chętni do wzięcia udziału w wydarzeniu proszeni są o przesłanie do 3 maja wiadomości na adres media@domchemika.pl. W tytule wiadomości należy wpisać: Photoday POK Dom Chemika, a w treści wskazać swoje imię i nazwisko (ewentualnie reprezentowaną instytucję). Liczba miejsc ograniczona.

Źródło: Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika”

Zostaw komentarz