fbpx

„Piosenki o miłości”

10 lutego 2022
527 Wyświetleń

Centrum Kultury w Lublinie przygotowało specjalną, przedpremierową projekcję filmu „Piosenki o miłości”, której towarzyszyć będzie spotkanie z twórcami. Wydarzenie odbędzie się 12.02.2022 (sobota), o godz. 20.00.

Gośćmi będą pochodzącą z Lubelszczyzny Marta Szarzyńska – producentka filmu, z powodzeniem działająca w polskich i światowych organizacjach skupiających producentów filmowych oraz reżyser obrazu, Tomasz Habowski, dla którego „Piosenki o miłości” są debiutem reżyserskim.

Film Tomasza Habowskiego to opowieść o kobiecej walce o niezależność i dochodzeniu do własnego głosu. Bohaterka jest dziewczyną z bloku w małym mieście, natomiast bohater pochodzi z zamożnej, znanej warszawskiej rodziny. Ona kelneruje i śpiewa o tym, co jej w duszy gra, on marzy o wydaniu płyty, którą utarłby nosa sławnemu ojcu-aktorowi. Poznają się, gdy ona obsługuje przyjęcie, na którym on się bawi. Połączy ich miłość do muzyki, rozdzielą ambicje i marzenia. Kruche uczucie, które rodzi się między nimi, cały czas wystawiane jest na próbę.

foto Centrum Kultury w Lublinie

Zostaw komentarz