fbpx

Poławiacze Pereł Improv Teatr: Czerwona Strefa Impro [online]

7 maja 2021
652 Wyświetleń

Poławiacze Pereł ponownie zagoszczą w Waszych domach!

Zastanawiacie się dokąd wyjść w piątkowy wieczór? Poławiacze Pereł zapraszają na spektakl improv online. Równo o 20:00 możecie wziąć klawiatury w dłoń i w pełnej gotowości zacząć wpisywać w komentarzach sugestii do granych przez nich scen.

Jakie doświadczenie oferuje spektakl?

Spektakle Poławiaczy są każdorazowo eksperymentem, wyzwaniem, skokiem na „głęboką wodę”. Przed ich rozpoczęciem nikt (nawet aktorzy) nie wie, co się wydarzy, jakie tematy zostaną poruszone, jakie historie opowiedziane i jakie tajemnice ujawnione. Scena i widownia powołują do życia bohaterów, bohaterowie mierzą się z problemami, rozwiązują je lub są nimi przygniatani. Wytwarza się energia, która spaja aktorów, łączy przestrzeń iluzji teatru z przestrzenią życia. Poławiacze Pereł otwarci są nie tylko na nowe światy swoich opowieści, często podczas spektakli pojawiają się pomysły nowych form gry aktorskiej, które natychmiast są włączane do występu.

W skład grupy wchodzą: Przemysław Buksiński, Michał Łysiak, Łukasz Szampanek Szymanek, Mirek Urban, Marcin Wąsowski

Poławiacze wystąpią w powiększonym składzie

Teatr pojawi się razem z grupą Dwa Słowa Teatr Improv. Specjaliści w kompletnie różnych dziedzinach łączą swoje siły z pasji do teatru improwizowanego. Szlifują swoje umiejętności już od ponad dwóch lat, co można sprawdzić oglądając ich na scenie. Choć w nazwie grupy pojawiają się jedynie Dwa Słowa, to zarówno na scenie jak i poza nią artyści do powiedzenia mają znacznie więcej.

Pokaz organizowany jest w ramach Przestrzeni Sztuki. Projekt Przestrzenie Sztuki współtworzony jest z Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego i Instytut Muzyki i Tańca. Lokalnym koordynatorem projektu jest Centrum Kultury w Lublinie. 

Poławiacze Pereł Improv Teatr – online

Źródło: Centrum Kultury w Lublinie

Zostaw komentarz