fbpx

Rolnicza jesień pełna nowości

13 października 2022
338 Wyświetleń

Najnowsze maszyny rolnicze, nowoczesne technologie upraw, usługodawcy i rozwiązania wpierające polskie rolnictwo – właśnie tak zapowiada się XIV edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK, która odbędzie się już w ten weekend, 16 października, w godz. 9:00-17:00 w Targach Lublin.

AGRO-PARK – z pasji do rolnictwa

Targi Rolnicze w Lublinie na stałe wpisały się w ogólnopolski kalendarz wydarzeń poświęconych rolnictwu, zyskując miano jednego z najważniejszych spotkań tego typu w Polsce. Wydarzenie od lat
z sukcesem integruje środowisko rolnicze, wystawa odwiedzana jest przez tysiące profesjonalnych zwiedzających – rolników, właścicieli i zarządców gospodarstw rolnych, a także producentów maszyn rolniczych.

Zmieniamy obraz polskiego rolnictwa

Uczestnictwo w Targach AGRO-PARK to przede wszystkim możliwość zapoznania się z nowościami na rynku, czy nawiązania korzystnych relacji z producentami topowych marek. Profesjonalnie przygotowani pracownicy firm chętnie udzielają porad na temat najnowszych technologii i rozwiązań wykorzystywanych w rolnictwie. Pod względem ilość wystawców XIV edycja Targów Agro-Park zapowiada się rekordowo. Niezwykle cieszy nas fakt, że po ponad dwu-letniej przerwie w organizacji wydarzenia, uda nam się zorganizować targi w jeszcze większym zakresie niż miało to miejsce przed pandemią. XIV edycja Targów AGRO-PARK to nowoczesne technologie, blisko 150 wystawców, ponad 20 rolniczych premier – podkreśla Dyrektor Projektu Maciej Wituch

Nowe technologie w rolnictwie

Pełna automatyzacja w rolnictwie to nie temat przyszłości, a realna szansa na bardziej wydajny, precyzyjny i szybszy rozwój polskiego rolnictwa. Dlatego wychodząc naprzeciw coraz większemu zainteresowaniu tym tematem na Targach Agro-Park pojawią się wystawcy z ofertą m.in. dronów rolniczych, bezzałogowych pojazdów, oprogramowania do zarządzania gospodarstwem oraz sprzętu do zdalnego monitorowania pola.

Rolnicze święto w Lublinie

Dla właścicieli gospodarstw AGRO-PARK to miejsce, gdzie z bliska mogą zapoznać się z szeroką ofertą maszyn i urządzeń wykorzystywanych w gospodarstwie, poznać najnowsze technologie wykorzystywane w rolnictwie, a także pogłębić swoją wiedzę na temat upraw. Drugiego dnia targów o godzinie 10.30 zapraszamy na konferencję z udziałem Pana Wiesława Gryna dotycząca “Optymalizacji nawożenia oraz Efektywnego wykorzystania zasobów wody w rolnictwie”.

Więcej: www.agropark.pl, katalog wystawców: https://bit.ly/3ywI9HX

Źródło: Targi Lublin S.A.

Zostaw komentarz