fbpx

Ruszamy w Polskę! wakacyjny konkurs fotograficzny

28 sierpnia 2020
574 Wyświetleń

Zaproszenie dla wszystkich lubelskich rodzin do udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym Ruszamy w Polskę! Konkurs organizowany w ramach Programu “Rodzina Trzy Plus”. Prześlijcie autorskie zdjęcie w wakacyjnym klimacie i wygrajcie cenne nagrody.

Jechać na urlop czy zostać w domu? Wielu z nas miało dylemat. Części z nas odwołano już zaplanowane wakacje i trzeba było wymyślić coś nowego. Część postanowiła pozostać w domu, a pozostali zmęczeni stresem i obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19 ruszyli na wakacje w Polskę, tę bliską bądź tę nieco dalszą. Postanowiliśmy więc zapytać Was, lubelskie te duże i te małe rodziny, jak minęły wakacje? Czy były to długie godziny wodnych szaleństw nad morzem lub jeziorem, zwiedzanie polskich miast i miasteczek, rodzinny turniej gry w badmintona, kreatywne i beztroskie zabawy, długie spacery, nowe znajomości, wesoły taneczny wieczór, upragniony czas tylko dla siebie lub rodziny…?  Chcielibyśmy, żebyście nam o tym opowiedzieli, biorąc udział w konkursie fotograficznym Ruszymy w Polskę! Pokażcie, jak twórczo i kreatywnie spędziliście bądź jeszcze spędzacie to wyjątkowe lato. Pokażcie nam ciekawe miejsca, które znalazły się na waszej wakacyjnej trasie. Wybierzcie swoje ulubione wakacyjne zdjęcie i wygrajcie atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Na odpowiedzi czekamy do 5 października 2020 r.

Fotografię wraz z formularzem konkursowym (wypełnionym i podpisany odręcznie załączonym w postaci skanu lub zdjęcia)należyprzesłać na adres trzyplus@lublin.eu

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWYotwiera się w nowej karcie

REGULAMIN

Źródło: Lublin.eu

Zostaw komentarz