fbpx

Ruszyła rekrutacja do kolejnej edycji projektu „Przedsiębiorcze Dzieciaki”

8 lutego 2021
728 Wyświetleń

Już dzisiaj rusza rekrutacja do II edycji projektu „Przedsiębiorcze dzieciaki”. Jego celem jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych i rozwijanie wśród dzieci tych kompetencji, które w przyszłości będą poszukiwane na rynku pracy i przyczynią się do rozwoju kariery zawodowej uczestników. Projekt realizowany jest przez Wydział Strategii i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Lublin i Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej, we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 uniemożliwiła realizację projektu w ubiegłym roku. Tegoroczna edycja zostanie przeprowadzona w formie hybrydowej, z zachowaniem wszystkich zasad reżimu sanitarnego. Ze względu na obostrzenia związane z epidemią oraz niestabilną sytuację, dotyczącą nauki w formie stacjonarnej, w tegorocznej edycji będą uczestniczyć wyłącznie dzieci realizujące roczne przygotowanie przedszkolne (tzw. „zerówki”) w różnych placówkach oświatowych. 

Rekrutacja partnerów projektu rozpocznie się 8 lutego i będzie trwać do 17 lutego 2021 r. do godz. 12:00. Zgłaszać mogą się placówki oświatowe, firmy prowadzące działalności na terenie miasta Lublin oraz przedstawiciele przemysłów kreatywnych. Szczegółowe informacje dotyczące projektu, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin rekrutacji znajdują się na stronie: przedsiebiorczy.lublin.eu

Źródło: Biuro prasowe UM Lublin

Zostaw komentarz