fbpx

Szewczyk Dratewka na Walentynki!

8 lutego 2021
737 Wyświetleń

W Walentynkowy weekend z Teatrem Andersena, 13 i 14 lutego, będzie można ponownie spotkać się z aktorami, lalkami i niezwykłymi historiami na naszej scenie w Centrum Spotkania Kultur i obejrzeć na żywo spektakl „Szewczyk Dratewka – bajka do zjedzenia”, który stworzyli: Bogusław Byrski, Gabriela Jaskuła i Wioletta Tomica.

Doskonale znana historia dzielnego Szewczyka Dratewki, który swoim sprytem pokonuje złego smoka tym razem opowiedziana zostaje w kuchennej scenerii przy użyciu kuchennych sprzętów, w towarzystwie smaków i zapachów. Wszystkie postaci bajki powstają na oczach widza. Cały baśniowy świat kreowany jest przed dziećmi, a w czasie trwania opowieści z warzyw gotujemy zupę. „Bajka do zjedzenia” ma zachęcić dziecięcą widownię do tego samego, a także rozbudzić wyobraźnię i pokazać , jak przyjemnie można bawić się w teatr używając prostych domowych przedmiotów.

Szewczyk Dratewka – bajka do zjedzenia | spektakl dla dzieci od 3 lat | czas: 50 min.

Spektakl odbędzie się w sobota, 13 lutego 2021, g. 16:00 i niedziela, 14 lutego 2021, g. 12:00; bilety do kupienia w serwisie Bilety14.pl lub w kasie teatru na godzinę przed spektaklem. Kasa znajduje się na poziomie 0 Centrum Spotkania Kultur (wejście od Restauracji Panie Przodem). Szatnia ze względów sanitarnych będzie zamknięta.

Prośba o zapoznanie się z zasadami reżimu sanitarnego

Źródło: Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie

Zostaw komentarz