fbpx

Sophie Marceau wie, jak (się) kochać w Paryżu!– czyli „Seks, miłość i terapia” przedpremierowo w ramach cyklu „Kino na Obcasach”

2 marca 2015
Komentarze wyłączone
716 Wyświetleń

 

Kino_na_Obcasach_10_marca_PLAKATPiękna Sophie Marceau powraca i uwodzi seksapilem w wielkim przeboju francuskich kin – „Seks, miłość i terapia”. Uwodzicielską komedię Panie będą mogły zobaczyć przedpremierowo w cyklu Kino na Obcasach już 10 marca w wybranych kinach sieci Multikino.

Notoryczny uwodziciel Lambert (Patrick Bruel) próbuje zmienić swoje życie i wyleczyć się z uzależnienia od seksu. Jednak jego plany zostają poddane trudnej próbie. Pechowiec nieświadomie zatrudnia jako partnerkę w gabinecie terapii dla par… nimfomankę. Judith (Sophie Marceau) straciła poprzednią posadę, gdyż zaciągała do łóżka (i innych miejsc) wszystkich klientów firmy. Teraz bierze sobie na cel Lamberta. Czy erotoman na odwyku i nimfomanka mogą nawiązać romantyczną relację? Czy zakochają się w sobie i będą sobie wierni? Seks, miłość i terapia” – błyskotliwa, damsko-męska opowieść o tym, jak (się) kochać w Paryżu. W głównych rolach, w najnowszym filmie Tonie Marshall – reżyserki „Salon piękności Venus”, występują laureatka Cezara – Sophie Marceau oraz nominowany do tej nagrody Patrick Bruel.

W ramach zbliżającego się Dnia Kobiet mamy dla naszych czytelniczek niespodziankę, podwójne zaproszenie na wydarzenie z cyklu Kino na Obcasach w Multikinie w Galerii Olimp, 10 marca o 20.00. W ramach wieczoru planowany jest nie tylko wspomniany seans, ale szereg atrakcyjnych niespodzianek z nagrodami do wygrania. By zdobyć zaproszenie należy wysłać zgłoszenie z imieniem i nazwiskiem na adres: redakcja@lajf.info.

 

Komenatrze zostały zablokowane