fbpx

Świąteczny turniej FIFA 22, czyli piłkarskie rozgrywki w VIVO! Lublin

6 grudnia 2021
1 015 Wyświetleń

Kto powiedział, że zimą pozostają nam tylko skoki narciarskie, łyżwy i hokej na lodzie? Od teraz do sportów zimowych dołącza też piłka nożna – centrum handlowe VIVO! wraz z AZS Lublin organizuje świąteczny turniej gry FIFA 22! Piłkarskie rozgrywki odbędą się w sobotę, 11 grudnia, w godz. 10.00-16.00 na Placu Eventowym. Udział w rywalizacji może wziąć każdy. Na uczestników czekają wyjątkowe emocje, a dla finalistów przygotowano atrakcyjne nagrody.

W dniu 11 grudnia na Placu Eventowym w VIVO! Lublin, dzięki współpracy centrum hadnlowego z Akademickim Związkiem Sportowym, rozegrany zostanie świąteczny turniej FIFA 22. Uczestnicy zmierzą się ze sobą na konsolach XBOX One X w systemie fazy grupowej i pucharowej. Każdy chętny będzie mógł wcielić się w swoich ulubionych piłkarzy, połączyć siły w wirtualnych klubach i rywalizawać z innymi graczami! Dla finalistów przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Seria gier FIFA jest zdecydowanie najpopularniejszym symulatorem piłki nożnej, który od niemal 30. lat dostarcza rozrywki kolejnym pokoleniom graczy i pasjonatom tego sportu. Najnowsza odsłona gry zawiera wiele ulepszeń, m.in. jeszcze bardziej naturalny wygląd zawodników, który oddaje ich rzeczywiste zachowania i cechy charakterystyczne. Dzięki temu, wirtualne widowisko sportowe do złudzenia przypomina to z prawdziwego boiska.

Udział w piłkarskim starciu może wziąć każdy, wystarczy wcześniejsza rejestracja online za pośrednictwem formularza. Osoby poniżej 18. roku życia muszą mieć zgodę opiekuna. Aby wziąć udział w turnieju, należy zapisać się pod linkiem znajdującym się w opisie wydarzenia na stronie www.vivo-lublin.pl oraz przybyć na turniej o godzinie 9.30.

Świąteczny turniej FIFA 22 w VIVO! Lublin odbędzie się w sobotę, 11 grudnia, w godz. 10.00-16.00. Serdecznie zapraszamy!

Zawodnicy proszeni są o przybycie na turniej o godzinie 9.30.

Zapisy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfI2SwpS6-fK6jdt88J37Q0XuvwPrm6DIl8JiNXYHWAM2YM3g/viewform

Szczegółowy regulamin znajduje się na: www.vivo-lublin.pl.

/artykuł zewnętrzny/

Zostaw komentarz