fbpx

Sylwestrowa noc w Lublinie

30 grudnia 2019
688 Wyświetleń
Po raz pierwszy od kilku lat mieszkańcy Lublina powitają Nowy Rok na Placu Litewskim. Gwiazdami Sylwestrowej Nocy Przebojówbędą Tomasz Momot Orkiestraoraz Natalia Wilk, Łukasz Jemioła iTomasz Korpanty,którzy wystąpią w towarzystwie tancerzy lubelskiej formacji GAMZA. O oprawę muzyczną w klimacie tech-house zadba DJ Alan White. Spektakl Fire Party – sylwestrowa propozycja dla rodzin z dziećmi, rozpocznie się o godz. 21:00 na placu Łokietka. Pokaz fireshowpołączony z elementami kabaretu, stand-upu oraz prezentacją pirotechniki scenicznej wykona siedmioosobowy zespół artystyczny w składzie: Jakub Szwed i Fundacja Sztukmistrze/Kolektyw LŁ.

Scena główna na Placu Litewskim zostanie ustawiona tyłem do fontann. Miejsce zabawy będzie wygrodzone barierkami, a o bezpieczeństwo zadbają przedstawiciele służb porządkowych. Dla uczestników przewidziano trzy wejścia na teren imprezy – od strony Deptaka, ul. 3 Maja oraz poczty. Na teren imprezy nie można wnosić alkoholu, szklanych butelek, środków pirotechnicznych, ostrych narzędzi i innych przedmiotów, które mogą stanowić zagrożenie dla życia i zdrowia.

Sylwestrowa Noc Przebojów rozpocznie się o godz. 21.00 i potrwa do godz. 1.00. W Noc Sylwestrową miejska komunikacja nocna będzie bezpłatna. Trasy przejazdów autobusów pozostaną niezmienione, natomiast zwiększy się ich częstotliwość. W godz. 22:00-2:00 autobusy będą odjeżdżać co 15 minut. Pełny rozkład nocnej komunikacji miejskiej w Sylwestra dostępny jest na stronie: www.mpk.lublin.pl.

Zostaw komentarz