fbpx

Szalona komedia pomyłek z zespołem The Beatles – „ A Hard Day ‘s Night” tylko w Multikinie!

18 sierpnia 2014
Komentarze wyłączone
759 Wyświetleń

 

the beatlesJohn, Paul, George i Ringo zapraszają na szaloną komedię pomyłek! Tylko w Multikinie zobaczycie, jak będący u szczytu kariery zespół The Beatles zmaga się z szalonymi fanami, kłopotliwymi dziadkami i… ucieczką perkusisty! „A Hard Day’s Night” już 23 września w Multikinie!

Kultowy film Richarda Lestera „A Hard Day’s Night” wraca na wielki ekran! Brytyjski humor, świetna zabawa i beatlemania na całego. Stworzony na fali popularności grupy film był sukcesem zarówno kasowym, jak i artystycznym.
Fabuła opiera się na ukazaniu w zabawny sposób wydarzeń ze zwykłego dnia „wielkich” Beatlesów, np. występu dla telewizji, ucieczka przed menedżerem oraz fankami czy szukanie Ringa i dziadka Paula (postać fikcyjna), a w finale koncert – to tylko niektóre elementy tego filmu. A Hard Day’s Night przyniósł olbrzymie dochody, przez co powstało wiele wersji obcojęzycznych i w wielu krajach film wychodził pod różnymi tytułami, m.in.: Yeah yeah Yeah – Die Beatles, Quatre garcons dans le Vent. W Polsce film posiadał oryginalny tytuł: The Beatles

Aby wygrać bilety na film nalezy wysłać na adres redakcja@lajf.info zgłoszenie z imieniem i nazwiskiem oraz tytułem filmu.

 

Komenatrze zostały zablokowane