fbpx

Trwa StartupRoadshow

30 marca 2015
Komentarze wyłączone
784 Wyświetleń

logoTrwa lubelska edycja konkursu na najlepsze projekty biznesowe StartupRoadshow organizowana przez fundusz Black Pealrs VC z Gdańska, któremu partneruje Lubelski Park Naukowo-Technologiczny. Start-upy z lubelszczyzny walczą o inwestycję w wysokości 100 000 PLN.

StartupRoadshow to konkurs dla osób, które rozpoczęły już prace nad swoim pomysłem na biznes, ale potrzebują kapitału na wdrożenie na rynek opracowanych produktów lub usług. Black Pearls VC oferuje 100 000 PLN w zamian za 10% udziałów dla najlepszych projektów.

Ze wszystkich zebranych zgłoszeń, jury konkursowe wybierze 10 zespołów, które prezentują się na Gali Finałowej. Każdy zespół otrzyma wsparcie mentorów w dopracowaniu modelu biznesowego oraz prezentacji pomysłu przed inwestorami.

Najlepszy zespół może liczyć na inwestycję Black Pearls VC w swój startup, natomiast spośród pozostałych finalistów wybrane zostaną projekty, których autorzy będą mogli bezpłatnie skorzystać z dedykowanego programu akceleracyjnego. Pomysłodawcy mogą zgłaszać swoje projekty na oficjalnej stronie internetowej www.startuproadshow.pl/lublin/. Tam też znajdą więcej informacji na temat konkursu.

 

Komenatrze zostały zablokowane