fbpx

Turniej Charytatywny w Piłce Nożnej Fundacji Grupy Aliplast

11 października 2022
554 Wyświetleń

W sobotę, 8 października br. odbył się pierwszy Turniej Charytatywny w Piłce Nożnej Fundacji Grupy Aliplast. Piękna pogoda, dużo energii, fantastyczne drużyny walczące z zapałem o zwycięstwo. Celem Turnieju była pomoc dla ukraińskich dzieci. Pierwsze miejsce zajęła firma Spiżarnia, drugie Aliplast Sp. z o.o. i trzecie firma Oknoplast. Firmie Dnipro, Chemnovatic i Aliplast Extrusion należą się wielkie słowa uznania za zapał i walkę do samego końca. Organizatorzy mają nadzieję, że tym spotkaniem zapoczątkowana została dobra tradycja.

Uczestnicy Turnieju Fundacji Grupy Aliplast:

ALIPLAST EXTRUSION Sp. z o.o. – należący do międzynarodowej grupy Corialis, to obecny od ponad 10 lat na polskim i europejskim rynku producent profili aluminiowych. Oferta produktowa Aliplast Extrusion obejmuje profile standardowe oraz kształtowniki specjalne pod indywidualne rozwiązania Klientów. Spółka dysponuje szeroką ofertą usług obróbki powierzchniowej oraz obróbki mechanicznej | www.aliplastextrsion.pl.

ALIPLAST EXTRUSION Sp. z o.o.

ALIPLAST Sp. z o.o. – należący do międzynarodowej grupy Corialis, to obecny od 20 lat na rynku europejskim projektant i producent systemów aluminiowych dla budownictwa. W swojej działalności firma koncentruje się na projektowaniu, produkcji i dystrybucji architektonicznych systemów aluminiowych oraz na usługach obróbki powierzchniowej i mechanicznej | www.aliplast.pl.

ALIPLAST Sp. z o.o.

SPIŻARNIA – lubelska firma, która od ponad 17 lat dostarcza Polakom mieszkającym za granicą produkty, które znają i pamiętają z czasów, kiedy mieszkali w Polsce. To m.in. wędliny, pierogi, nabiał i inne produkty jakie znamy z polskich sklepów. Klientami Spiżarni  są właściciele sklepów z polską żywnością z różnych krajów Europy Zachodniej, głównie Wielkiej Brytanii, Niderlandów, Belgii, Irlandii, Austrii czy Niemiec. W  nowym Centrum Dystrybucyjnym w Lublinie pracuje obecnie ponad 400 osób na różnych stanowiskach magazynowych, biurowych czy menadżerskich i ta liczba rośnie z roku na rok, ponieważ rozwój wpisany jest w firmowe DNA. Międzynarodowe środowisko pracy i bardzo komfortowe biura sprawiają, że dobrze pracuje się Spiżarni | www.spizarnia.co.uk.

SPIŻARNIA

CHEMNOVATIC – firma obecna na rynku od 2013 roku. Specjalizuje się w destylacji nikotyny, a także w produkcji i handlu surowcami chemicznymi. W obszar ich kompetencji wchodzą także produkcja e-liquidów, usługi związane z regulacjami prawnymi oraz usługi laboratoryjne. Stale poszerzają nie tylko zakres naszej oferty, ale także umiejętności | www.chemnovatic.com.

CHEMNOVATIC

OKNOPLAST – międzynarodowa firma, należącą do ścisłej czołówki producentów okien i drzwi z PVC w Europie. Prowadzi działalność w 19 krajach oferując autorskie rozwiązania, dostępne wyłącznie pod własną marką. Produkty grupy charakteryzują się zaawansowanymi rozwiązaniami w dziedzinie energooszczędności oraz najwyższą precyzją i niepowtarzalną estetyką wykonania. Produkowane przez OKNOPLAST okna i drzwi spełniają najwyższe standardy jakości i ekologii | oknoplast.com.pl

OKNOPLAST
DNIPRO

Fundacja Grupy Aliplast została powołana 29. marca br., w siedzibie Grupy Aliplast. Fundatorem Fundacji Grupy Aliplast jest Aliplast Sp. z o.o. Celem statutowym Fundacji jest działalność społecznie użyteczna, w szczególności polegająca na rozwoju, upowszechnianiu, wspieraniu, wspomaganiu i propagowaniu opieki i pomocy społecznej, ekologii, sportu, kultury, nauki i oświaty.

Ważnymi aspektami działalności Fundacji będą również działania na rzecz tworzenia nowej jakości życia społecznego w regionie, w tym budowania relacji międzyludzkich, budowaniu świadomości ekologicznej i podejmowaniu inicjatyw w zakresie ochrony środowiska, pomocy uchodźcom z krajów dotkniętych wojną lub innymi działaniami o charakterze zbrojnym/militarnym.

Fundacja Grupy Aliplast działa dopiero kilka miesięcy, ale już ma na koncie sporo zrealizowanych projektów: współpraca z Centrum Administracyjnym „Pogodny Dom”, z Domem Studenckim „Helios” – gdzie przebywają kobiety z dziećmi z Ukrainy, razem z LFS organizacja maratonu “Aliplast Chęć na Pięć – biegniemy dla Ukrainy”, projekt „Żegluj z Aliplast”, projekt „Wakacje z Fundacją Grupy Aliplast”, współpraca w zakresie pomocy Uchodźcom z Ukrainy z Lubelskie Centrum Wolontariatu. Fundacja swoje działania skupia na najbardziej potrzebujących, a w obliczu obecnej sytuacji spowodowanej rosyjskim atakiem – na Uchodźcach przebywających w Lublinie oraz tych, którzy zostali, by bronić swojego kraju.

foto Fundacja Grupy Aliplast

Zostaw komentarz