fbpx

Voice Band & Ewelina Flinta oraz Orkiestra Symfoniczna im. K. Namysłowskiego

15 sierpnia 2023
304 Wyświetleń

Voice Band to jedyny w Polsce zespół nawiązujący do międzywojennej tradycji rewelersów. Koncerty tej grupy, to wzruszająca podróż w czasie do lat 20. i 30. minionego stulecia, pełna szlagierów z polskich rewii, kabaretów i nie tylko! Z Voice Band gościnnie wystąpi wyjątkowa artystka: czysta charyzma, muzykalność i głos, jaki zdarza się raz na kilkadziesiąt lat. Po prostu: Ewelina Flinta. A towarzyszyć im będzie Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu.

Ten wyjątkowy koncert zatytułowany „W siódmym niebie” uświetni galę finałową 11. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”. Przed koncertem poznamy zwycięzców konkursu festiwalowego. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 19 sierpnia 2023 na Rynku Wielkim w Zamościu. Początek gali o godz. 20:00. Wstęp wolny.

Organizatorami 11. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią” są: Centrum Kultury Filmowej “Stylowy” w Zamościu, Miasto Zamość, Centrum Kultury i Historii Telewizji Polskiej S.A. Wydarzenie jest współfinansowane ze środków: CKF „Stylowy” w Zamościu, Miasta Zamość, TVP Historia, Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Partnerem wydarzenia jest Województwo Lubelskie „Lubelskie. Smakuj Życie!”.

Więcej: www.zamoscfilmfestival.pl

Zostaw komentarz