fbpx

W ramach projektu „Mama na rynku pracy”: Konferencja “GOSPODARKA I RYNEK PRACY PRZYSZŁOŚCI”

4 grudnia 2022
572 Wyświetleń

Konferencja “GOSPODARKA I RYNEK PRACY PRZYSZŁOŚCI” przygotowana została przez Organizację Pracodawcy Lubelszczyzny „Lewiatan” w ramach projektu „Mama na rynku pracy”, który finansowany jest poprzez Fundusze Norweskie 2014-2021 Programu “Dialog Społeczny – Godna Praca”. Wydarzenie odbędzie się 13 grudnia 2022 roku, w godzinach 17.00 – 21.00, w Centrum Konferencyjnym Hotelu FOCUS w Lublinie przy Al. Warszawskiej 109.

Konferencja będzie okazją do dyskusji na tematy gospodarcze w świetle kryzysu gospodarczego i energetycznego oraz wysokiej inflacji. Dyskusja obejmie również kierunki rozwoju rynku pracy w kontekście potrzeb pracodawców. Organizatorzy pragną porozmawiać o znaczeniu kompetencji w organizacjach, a przede wszystkim o znaczeniu kompetencji kobiet na rynku pracy, szczególnie tych kobiet, które łączą pracę zawodową z macierzyństwem.

Podczas konferencji z prelekcją wystąpi Marek Zuber ekonomista i analityk rynków finansowych oraz osoba reprezentująca norweskiego partnera projektu “Mama na rynku pracy”, czyli organizacji pracodawców NHO. Ponadto odbędzie się panel dyskusyjny poświęcony kwestii rynku pracy, w którym obok Marka Zubera, wezmą udział reprezentanci wiodących marek, między innymi Deloitte i Stock Polska.  

Konferencja zostanie zwieńczona uroczystą galą. Odbędzie się ceremonia wręczenia nagród dla kobiet biznesu zasłużonych dla społeczno-gospodarczego rozwoju województwa lubelskiego. Ponadto o pogodne nastroje gości zadbają zaproszeni artyści.

Strona wydarzenia i rejestracja pod adresem: //konferencjagirpp.pl/

Zostaw komentarz