fbpx

WIZZ AIR otwiera nowe połączenie z Lublina do Eindhoven

28 grudnia 2015
Komentarze wyłączone
726 Wyświetleń

IMG_1235Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosiła otwarcie nowego kierunku z Lublina do Eindhoven w Holandii. Nowe połączenie zacznie działać od 21 marca. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki. Nowa usługa jest pierwszą trasą między Lublinem i Holandią dostępną w ofercie tanich połączeń Wizz Air.

Eindhoven, położone w południowej części kraju, jest znanym centrum uniwersyteckim. To tętniące życiem miasto, doceniane przez turystów za bogatą ofertę wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Ceny biletów na nowe połączenie zaczynają się od 39,99 złotych i dostępne będą w sprzedaży od 23 grudnia na stronie wizzair.com.

Tamara Mshvenieradze, manager ds. komunikacji korporacyjnej Wizz Air powiedziała: “Dzięki nowemu kierunkowi z Lublina do Eindhoven, Wizz Air wzbogacił swoją ofertę o bezpośrednie połączenie z Lublina do Holandii. Nasi klienci mogą cieszyć się niskimi cenami biletów w połączeniu ze świetną i kompetentną obsługą zapewnianą przez polskojęzyczną załogę. Jednocześnie, życzymy Polakom Wesołych Świąt i gorąco zapraszamy do turystycznych i biznesowych podróży naszymi nowoczesnymi samolotami typu Airbus A320.”

 

O Wizz Air

Wizz Air jest największą̨ niskokosztową linią lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej, której flota składa się̨ z 65 samolotów typu Airbus A320 i A321 latających z 23 baz na ponad 400 trasach łączących 117 lokalizacji w 38 krajach. Wizz Air zatrudnia zespół ponad 2 600 ekspertów, którzy dbają̨ o wysoką jakość́ usług i niski koszt biletów, co uczyniło Wizz Air najpopularniejszą linią lotniczą, wybieraną przez 16.5 miliona pasażerów w roku finansowym zakończonym 31 marca 2015 r. Wizz Air jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Londynie jako WIZZoraz jest zrzeszona w FTSE 250 i FTSE All-Share Indices.

Komenatrze zostały zablokowane