fbpx

WIZZ AIR wydłuża zawieszenie lotów

27 kwietnia 2020
641 Wyświetleń

Wizz Air, ogłosił , że w wyniku przedłużenia restrykcji dotyczących lotów międzynarodowych linia zawiesza wszystkie loty w polskiej siatce połączeń do 9 maja br.

Pasażerowie z rezerwacjami, których dotyczą zawieszone loty i którzy dokonali rezerwacji bezpośrednio na stronie wizzair.com lub poprzez aplikację mobilną, będą automatycznie informowani drogą elektroniczną. 120% pierwotnej wartości rezerwacji zostanie automatycznie przesłane na konto klienta Wizz Air do wykorzystania przez kolejne 24 miesiące na produkty i usługi Wizz Air. Pasażerowie mogą również wybrać zwrot pieniędzy – co zajmie więcej czasu – i będą informowani w osobnej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną o koniecznych krokach do otrzymania przelewu bankowego lub przelewu na kartę. W tym przypadku, klienci mogą ubiegać się o zwrot 100% pierwotnej wartości rezerwacji. Pasażerowie, którzy dokonali rezerwacji za pośrednictwem agencji – włącznie z internetowymi biurami podróży – powinni skontaktować się z firmą, w której wykupili bilety.

Wizz Air przeprasza za niedogodności związane z zakazem podróży i jednocześnie zapewnia, że bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych pasażerów oraz załogi jest priorytetem linii.

O Wizz Air

Wizz Air jest największą niskokosztową linią lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej. Jej flota składa się ze 121 samolotów typu Airbus A320 i A321 plasując linię jak jedną z najmłodszych flot na świecie. Linia oferuje ponad 710 tras z 25 baz łączących 155 lokalizacji w 45 krajach. .

Materiały Biuro Prasowe Wizz Air

Zostaw komentarz