fbpx

Wracamy do kina! Weekend walentynkowy w Stylowym

10 lutego 2021
597 Wyświetleń

Kolejna instytucja kultury otwiera swoje podwoje dla odbiorców, tym razem w Zamościu. Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” od piątku 12 lutego 2021 zaprasza na projekcje filmowe. Przygotowano specjalny repertuar na zbliżający się weekend walentynkowy (12-14.02.2021), a w nim mnóstwo hitów i premier filmowych: komedie, fascynujące historie, intrygujące tematy, poruszające opowieści, kino studyjne i animacje dla najmłodszych kinomanów.

Palm Springs – inteligentna i przezabawna komedia na walentynki, jakiej nam wszystkim było trzeba. To jeden z tych filmów, które chce się oglądać bez końca w towarzystwie przyjaciół lub ukochanej osoby. Komedia idealna na czasy, gdy wszystko wydaje się bez sensu i być może najlepszym rozwiązaniem jest szalona impreza.

Skłodowska – opowieść o wielkiej odwadze, determinacji, miłości i geniuszu kobiety, która zadziwiła naukowy Paryż, a wkrótce cały świat.

Sound of metal – jeden z najbardziej fascynujących filmów tego roku. To poruszająca, pełna emocji opowieść o losach pary, która z dnia na dzień musi zmierzyć się z wyzwaniem bezpowrotnie zmieniającym ich życie.

Jeszcze jest czas – Viggo Mortensen w swoim szczerym, poruszającym i pełnym czułości debiucie reżyserskim w aktorskim duecie ze znakomitym Lance’em Henriksenem.

25 Lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy – rewelacyjnie przyjęty i szeroko dyskutowany film na podstawie prawdziwej historii młodego mężczyzny niesłusznie skazanego za zbrodnię, której nie popełnił.

Banksterzy – film, którego boją się banki. Każdy z nas mógł paść ofiarą tego systemu, tym bardziej warto zobaczyć.

Czyściec – obraz filmowy, który w uporządkowany sposób pomaga odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania dotyczące życia po śmierci.

Dla najmłodszych widzów również nie zabraknie propozycji filmowych:

Magiczne muzeum – Czy mały chłopiec będzie w stanie pokonać pradawne zło i przezwycięży własne słabości? Sprawdźcie w „Magicznym muzeum”.

Tajemniczy ogród – jedna z najpiękniejszych baśni wszechczasów w zupełnie nowej, wizjonerskiej filmowej odsłonie. Oscarowa obsada, niezwykła oprawa wizualna i scenariusz wierny książce.

W repertuarze dla koneserów:

Zabij to i wyjedź z tego miasta – laureat Złotych Lwów dla najlepszego filmu na festiwalu w Gdyni, przyprawiająca o dreszcze podróż w przeszłość własną i kraju, wywoływanie duchów ludzi i miejsc, terapeutyczna opowieść o rodzinie i wzruszający hołd dla przyjaźni z fenomenalną muzyką i utworami Tadeusza Nalepy oraz zespołu Breakout.

Tony Halik – historia człowieka, który tak skutecznie stworzył własną legendę, że do dziś nie wiemy, co jest w niej prawdą. Kim był Tony Halik? Podróżnik, dziennikarz, filmowiec. Jego życiowe perypetie wydają̨ się̨ równie nieprawdopodobne jak przygody Indiany Jonesa.

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu działa w obowiązującym reżimie sanitarnym i zgodnie z aktualnymi zaleceniami ministerstwa zdrowia. Szczegółowe informacje: www.stylowy.net

Bilety dostępne wyłącznie w sprzedaży: internetowej – www.stylowy.net i w kasach kina, ul. Odrodzenia 9: 18 zł (ulgowe), 20 zł (normalne), sala studyjna: 12 zł (normalne), 10 zł (ulgowe).

Źródło: Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu

Zostaw komentarz