fbpx

Wschód Kultury – Inne Brzmienia Art’n’Music Festival nominowany do Nagrody Publiczności Fryderyk 2019

27 lutego 2019
550 Wyświetleń

Warsztaty Kultury w Lublinie z ogromną przyjemnością ogłaszają, że Wschód Kultury – Inne Brzmienia Art’n’Music Festival znalazł się w zaszczytnym gronie dwudziestu wydarzeń nominowanych do Nagrody Publiczności Fryderyk 2019 w kategorii Wydarzenie Roku 2018.

Lista nominowanych składa się z wydarzeń muzycznych, które odbyły się na terenie Polski, zostały zorganizowane przez polską agencję lub uczestniczyli w nich polscy artyści. W zestawieniu znajdują się festiwale, trasy koncertowe i koncerty, a wśród nich właśnie lubelski festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia.

O przyznaniu nominacji decydowało Jury, które tworzą dziennikarze muzyczni mediów ogólnopolskich oraz regionalnych w składzie:

Jarosław Szubrycht (Gazeta Wyborcza, Gazeta Magnetofonowa), przewodniczący JURY, ekspert ogólnopolski
Bartosz Chaciński (Polityka), ekspert ogólnopolski
Jacek Hawryluk (Polskie Radio), ekspert ogólnopolski,
Michał Michalski (Newonce), ekspert ogólnopolski,
Tomasz Doksa (Red Bull Music, Gazeta Magnetofonowa) – Kraków
Jakub Knera (Nowe Idzie od Morza) – Gdańsk
Hubert Grupa (Radio Afera, Europavox) – Poznań
Tomasz Kowalewicz (Co Jest Grane 24) – Lublin
Aleksandra Szatan (Dziennik Zachodni) – Śląsk

Rozdanie nagród odbędzie się na oficjalnej Gali, 9 marca 2019 w Katowicach. 

W tym roku festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia odbędzie się w dniach od 27 do 30 czerwca na Błoniach pod Zamkiem Lubelskim. Już wkrótce organizatorzy ogłoszą line-up wydarzenia.

JAK GŁOSOWAĆ?

Teraz wszystko zależy od fanów i sympatyków festiwalu. Każdy może oddać swój głos, aby wesprzeć lubelskie wydarzenie. Głosowanie publiczności przeprowadzone jest metodą SMS.

Na Wschód Kultury – Inne Brzmienia można głosować wysyłając SMS o treści „wydarzenie.10″ na numer 4321. Co ważne, jeden numer może oddać tylko jeden głos, a koszt wysłania wiadomości jest zgody z taryfikatorem operatora (jak za zwykłego SMS-a).(Materiały Warsztaty Kultury)

Zostaw komentarz