fbpx

Zbliża się festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia

26 maja 2023
245 Wyświetleń

To 16. edycja lubelskich Innych Brzmień, a 10. w ramach Wschodu Kultury, czyli projektu realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz przez 3 miasta wschodniej Polski – Lublin, Białystok i Rzeszów.

Nadszedł czas na ostatnie, muzyczne ogłoszenia i domknięcie tegorocznego line-up’u. Dołączyli jeszcze – Whispering Sons ze swoją unikalną mieszanką eksperymentalnego i frenetycznego post-punka, estoński duet Bedless Bones, łączący m.in. dark wave, industrial i electro, kanadyjskie Miesha & The Spanks, czyli mocna fuzja garażowego rocka, grunge’u i punka oraz niemiecki projekt Lucy Kruger & The Lost Boys, operujący na granicy gatunków takich psychedelic folk, ambient punk czy art pop.

Przeypominamy, że Ladytron, Stian Westerhus i Nuha Ruby Ra otwierają listę wyjątkowych artystów i artystek jacy będą gościć w Lublinie w dniach 6-9 lipca 2023 podczas festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia. Jak co roku czeka na nas prawdziwa muzyczna uczta i możliwość obcowania z unikalnymi zjawiskami muzycznymi z całego świata.

Ladytron
Stian Westerhus, photo by Voldseth
Nuha Ruby Ra

Więcej: www.innebrzmienia.eu/

foto Warsztaty Kultury w Lublinie; foto wstępne: Ignac Tokarczyk

Zostaw komentarz