fbpx

Codzienne wyzwaniami, z którymi mierzą się mieszkańcy i mieszkanki Lublina

24 maja 2023
290 Wyświetleń

1 czerwca, w czwartek, odbędzie się kolejny spacer w ramach projektu „Plan dla Dzielnic”. Tym razem przedstawiciele Miasta wspólnie z mieszkańcami i mieszkankami omówią w terenie najważniejsze potrzeby dzielnicy Śródmieście.

Spacer rozpocznie się 1 czerwca (czwartek) o godz. 17.00 przy schodach do wejścia na wzgórze Czwartek na ul. Szkolnej i poprowadzi przez wzgórza przy kościele św. Mikołaja oraz przy ul. Wysokiej. Następnie trasa obejmie ulice: Targową, Świętoduską, Krakowskie Przedmieście, Dolną Panny Marii, Rusałka, Lipową i Aleje Racławickie. Zakończenie spotkania planowane jest ok. godz. 19.30 na pl. L. Kaczyńskiego.

Spacery mają charakter otwarty i są skierowane do wszystkich zainteresowanych rozwojem dzielnicy. Mieszkańcy mogą dołączyć do spaceru na dowolnym etapie, w określonych lokalizacjach.

Przypominamy również o spacerze dla mieszkańców dzielnicy Dziesiąta. Spotkanie rozpocznie się 30 maja (wtorek) o godz. 16.30 przy skrzyżowaniu ul. Kunickiego z ul. Nowy Świat i poprowadzi przez ulice: Kunickiego, Herberta, Łukasińskiego i Reja. Zakończenie planowane jest ok. godz. 19.00 przy skrzyżowaniu ul. Kunickiego z ul. Reja.

Więcej: lublin.eu/mieszkancy/partycypacja/plany-dla-dzielnic/aktualnosci/spacer-plan-dla-dzielnic-w-dzielnicy-srodmiescie,41,5093,1.html

foto Biuro prasowe UM Lublin

Zostaw komentarz