fbpx

Coś wyjątkowego pod choinkę

5 listopada 2021
705 Wyświetleń

Przed nami Grudniowe „Sprawunki”, czyli czwarta już edycja Targów Wyjątkowych Rzeczy, organizowanych przez Warsztaty Kultury w Lublinie. Wydarzenie poświęcone jest twórczości projektantów, którzy, dzięki kreatywności, pomysłowości i zdolnościom manualnym, potrafią stworzyć coś wyjątkowego. Targi odbędą się 18 grudnia w godz. 10.00-18.00 przy ul. Grodzkiej 7 oraz Grodzkiej 5a. Natomiast zgłoszenia wystawców chętnych do udziału w Sprawunkach przyjmowane będą do 23 listopada 2021 r. za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Istotne jest, że asortyment nie jest ograniczany do wybranych branż czy kategorii produktów, lecz oceniany przez organizatorów pod kątem jego jakości, autorskiego charakteru i formatu mieszczącego się pod choinką. Sprawunki to również okazja, by osobiście poznać utalentowanych twórców, ukrywających swój talent w Internecie, mieszkaniach czy pracowniach.

Natomiast kupujący powinni wiedzieć, że prezentowane wyroby to pojedyncze egzemplarze bądź krótkie serie, wymyślone i wykonane z pasją przez lokalnych projektantów, artystów, rzemieślników i przedsiębiorców. Więc jeśli nie masz jeszcze pomysłu na prezenty dla bliskich pod choinkę, a pragniesz podarować coś oryginalnego, warto wybrać się na “Sprawunki”.

(ann)

foto Warsztaty Kultury w Lublinie

Zostaw komentarz