fbpx
8 urodziny LAJF-a

8 urodziny LAJF-a

14 czerwca 2020
778 Wyświetleń

W czerwcu 2012 roku ukazał się pierwszy numer lajfstylowego magazynu “LAJF magazyn lubelski”, którego ideą było przybliżenie mieszkańcom Lubelszczyzny regionu, w którym mieszkają, pokazanie atrakcyjnych turystycznie miejsc, potencjału gospodarczego, historii i interesujących osób, które kreują w Lublinie i regionie wydarzenia kulturalne i społeczne. Formuła się sprawdziła. LAJF cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, również coraz młodszych Czytelników. Znakiem rozpoznawczym każdego numeru oprócz charakterystycznej biało-czarnej okładki z czerwono-białym logotypem, znakomitego serwisu fotograficznego oraz tekstów na wysokim poziomie dziennikarskim jest wywiad otwierający, którego bohaterowie są prezentowani na kolejnych okładkach. I to grono postaci zaświadcza o prestiżu LAJF-a, jego opinio twórczości i mocy oddziaływania. W gronie bohaterów okładkowych rozmów LAJF-a znajdują się prezydenci miast, przedsiębiorcy, naukowcy, rektorzy wyższych uczelni, artyści, lekarze. Bohaterem pierwszego naszego wywiadu okładkowego był pisarz Marcin Wroński.

Od początku wydawnictwem “KONO media” kieruje Piotr Nowacki, od stycznia 2013 roku na czele redakcji stoi Grażyna Stankiewicz wcześniej związana m.in. z Gazetą Gdańską, Dziennikiem Krajowym i TVP. W gronie autorów tekstów i serwisu fotograficznego znajduje się grupa znakomitych młodych ludzi. Dla niektórych  z nich LAJF był pierwszą możliwością zaistnienia w środowisku mediów. Do dziś każdy z nich zostawia swoją cząstkę w krwioobiegu LAJF-a, nieustannie inspirując i podnosząc poziom magazynu.

Z okazji naszego  jubileuszu pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczyniają się do powstawania naszego magazynu – bohaterom naszych materiałów, dziennikarzom, fotografom, korekcie i grafikom, drukarzom, zespołowi redakcyjnemu i działowi marketingu, a także naszym znakomitym partnerom, bez których LAJF nie mógłby się ukazywać.

Grażyna Stankiewicz i Piotr Nowacki

Najstarszy opublikowany na stronie tekst: Harley i dziewczyna

Zostaw komentarz