fbpx

Google Ads Lublin z emedia

7 grudnia 2020
743 Wyświetleń

Pozyskiwanie nowych klientów jest ważne dla każdej firmy, bez względu na wykonywaną profesję. W internecie istnieje na to skuteczny sposób. Odpowiednio zoptymalizowane kampanie Google Ads na Lublin pozwalają na zwiększenie widoczności w wyszukiwarce. To z kolei przełoży się na liczbę odwiedzających Twoją stronę lub sklep i da możliwość zdobycia nowych klientów.

Jak Google Ads może wesprzeć Twoją firmę?

Nim zaczniesz wpisywać w wyszukiwarkę “Google Ads Lublin“, w celu znalezienia firmy zajmującej się kampaniami internetowymi, należy wiedzieć na czym konkretnie polega rozwiązanie od Google.

Google Ads to system reklamowy, który pozwala na dotarcie do nowych klientów. Poprzez różne jego funkcjonalności, można dostosować sposób dotarcia do odbiorcy reklamy, by ten był jak najbardziej efektywny. Może to być realizowane np. poprzez wyświetlanie adresu www nad wynikami organicznymi w wyszukiwarce Google. Równie skuteczną metodą są reklamy graficzne, które dopasowane do preferencji tematycznych, będą ukazywać reklamy konkretnym grupom konsumenckim. Jeżeli natomiast zależy nam na powrocie klienta do strony lub sklepu, warto zwrócić uwagę na remarketing. Precyzując – Google Ads działa na pięciu płaszczyznach:

  • Kampanie Google Ads Search
  • Reklama graficzna w Google Ads
  • Banery reklamowe HTML5 Google Ads
  • Remarketing Google Ads
  • Reklama produktowa Google Ads

Realizowaniem działań związanych z Google Ads w Lublinie zajmuje się agencja interaktywna emedia, która od 2012 roku wspiera lubelskich przedsiębiorców w internecie. Dzięki zdobytemu przez wiele lat doświadczeniu, dostosowuje odpowiednie rozwiązania dla firm, by te mogły sprawnie realizować postawione przed sobą cele sprzedażowe.

Czym charakteryzują się poszczególne rozwiązania w Google Ads?

Kampanie Google Ads Search polegają na dotarciu do klienta wtedy, gdy on poszukuje konkretnej usługi, produktu, bądź rozwiązania problemu. Opiera się na dostosowaniu treści i słów kluczowych względem sprzedawanego produktu lub usługi. W ten sposób uzyskuje się zwiększenie ruchu na stronie, a także możliwość zdobycia nowych klientów.

Reklama graficzna w Google Ads to świetna metoda na dotarcie do klientów, na podstawie ich preferencji. Tak zwane reklamy displayowe mogą być dostosowane precyzyjnie do grupy odbiorców, na których zależy firmie. Pozwala to nie tylko zaistnieć przedsiębiorstwu w świadomości potencjalnych klientów, ale także dotrzeć konkretnie do nich.

Banery reklamowe HTML5 Google Ads są elementem reklamy displayowej jaką oferuje Google. Dzięki zastosowaniu animacji, można zaprezentować potencjalnemu klientowi szersze spektrum produktów lub usług. Z kolei fakt, że są interaktywne sprawia, iż można łatwiej przykuć uwagę nowego klienta i zachęcić go do interakcji, co wpływa współczynnik CTR (kliknięć w reklamę).

Remarketing Google Ads polega na zachęceniu potencjalnego klienta który odwiedził naszą witrynę do powrotu i dokonania zakupu. Mają go do tego skłonić reklamy (najczęściej banerowe), które wyświetlane będą na innych odwiedzanych przez tę osobę witrynach. Jest to popularne rozwiązanie, gdyż zachęcają do ponownego odwiedzenia strony, co ostatecznie zwiększa możliwość finalizacji zakupu. Dobra agencja interaktywna zajmująca się Google Ads w Lublinie, odpowiednio dostosowuje działania remarketingowe. Zbyt agresywne podejście może sprawić, że potencjalny klient poczuje się osaczony i zniechęci się do zakupu.

Reklama produktowa Google Ads to z kolei rozwiązanie świetne dla e-commerce. Pozwala na umieszczenie reklamy nad lub obok wyników organicznych wyszukiwania. Reklama produktowa zawiera w sobie zdjęcie, cenę oraz nazwę sklepu. Pozwala to zwiększenie zainteresowania swoim produktem już od momentu pojawienia się wyników wyszukiwania w Google.

Jak Google Ads w Lublinie, to tylko z emedia

Filozofią firmy jest hasło “działać lokalnie, ale myśleć globalnie”. Zespół emedia złożony jest ze specjalistów z różnych dziedzin. Ich doświadczenie w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami, owocuje wieloma udanymi współpracami. Dodatkowo indywidualne podejście do każdego partnera biznesowego sprawia, że oferta jest skrojona pod aktualne i przyszłe potrzeby.

Warto zaznaczyć, że emedia ceni sobie transparentność. Dlatego każdy partner biznesowy może otrzymać informacje o świadczonych dla niego usługach, wraz z szczegółami.

W ofercie agencji interaktywnej emedia można znaleźć również usługi z zakresu:

  • Strategii
  • Developmentu
  • Pozycjonowania
  • Social Mediów
  • Reklamy SEM/PPC

Firma emedia pomoże Ci realizacją kampanii Google Ads w Lublinie i nie tylko!

Zostaw komentarz