fbpx
WAŻNE
Dziewczyny, które uciekły przed wojną (21 marca, 2023 8:32 am)
Zerknę do kalendarza… (16 marca, 2023 11:36 am)
Marzec w Domu Kuncewiczów (13 marca, 2023 12:04 pm)
Teatr Stary z nowym repertuarem (9 marca, 2023 8:05 pm)

Kreatywne warsztaty online dla najmłodszych

7 grudnia 2020
616 Wyświetleń

Ekochoinki i wspólne, radosne muzykowanie — to propozycje online dla najmłodszych, które w tym tygodniu przygotowała Pracownia Sztuczka.

Ruszyła kolejna odsłona warsztatów muzycznych z cyklu NuciMisie. To zajęcia muzyczne, podczas których za pomocą przedmiotów domowego użytku będziemy doskonalić poczucie rytmu, nauczymy się poprawnej techniki gry na instrumentach perkusyjnych i nie tylko. Zajęcia prowadzi Sylwia Lasok — energetyzująca muzykoterapeutka, która z każdego dziecka wydobędzie odgłosy najszczerszej radości!

Mali miłośnicy prac manualnych wezmą udział w zajęciach z cyklu PrzydaSie. Podczas tych plastyczno-technicznych warsztatów, które są domowymi eksperymentami, powstaną przedmioty świątecznego użytku, czyli choinki. Prowadzący udowodni, że swoje choinki możemy stworzyć ze wszystkiego: z tetrapacków, butelek, rolek po papierach, puszek i wielu innych przedmiotów, które da się łatwo przerobić. Centrum Kultury w Lublinie zaprasza do współtworzenia lasu ze wszystkiego, co z pozoru niepotrzebne.

Szczegóły i pełny harmonogram wydarzeń dla dzieci online dostępny tutaj.

Źródło: Centrum Kultury w Lublinie

Zostaw komentarz