fbpx
informacje drogowe poziom

Informacje drogowe Lublin: Długosza, Poniatowskiego i Głowackiego

27 lipca 2020
664 Wyświetleń

1 sierpnia nastąpi otwarcie dla ruchu al. Długosza. Dodatkowo ruch na Al. Racławickich, na odcinku od ul. Łopacińskiego do ul. Poniatowskiego, zostanie przełożony na nowo wybudowaną połowę jezdni. Zamknięte zostaną dla ruchu dwa pasy jezdni na Al. Racławickich, po stronie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Ponadto w najbliższych dniach zacznie obowiązywać tymczasowa organizacja ruchu na ul. Poniatowskiego i Głowackiego.

Od 28 lipca na ul. Poniatowskiego, na odcinku od Popiełuszki do wiaduktu, nastąpi zmiana organizacji ruchu. Jadąc od strony Czechowa przejedziemy przewiązką na lewą jezdnię, już wykonaną po stronie szkoły i przed skrzyżowaniem wrócimy na jezdnię właściwą. Łącznica wjazdowa z al. Solidarności (jadąc od Warszawy) w stronę centrum miasta zostanie zamknięta. W dalszym ciągu będzie zamknięta również łącznica zjazdowa z ul. Poniatowskiego w stronę Zamościa.

Z kolei od 29 lipca zamknięty zostanie wjazd w ul. Głowackiego z Al. Racławickich. Na ul. Głowackiego na odcinku od ul. Junoszy do Al. Racławickich wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy. Dojazd do ul. Głowackiego możliwy będzie od ul. Popiełuszki przez ul. Junoszy.

Źródło: Lublin.eu

Czytaj też: Wsparcie osób bezrobotnych przez Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Zostaw komentarz