fbpx

Konferencja szkolnictwa specjalnego

4 kwietnia 2018
1 009 Wyświetleń

To wyjątkowa konferencja dla wyjątkowych uczestników. 10 kwietnia w Bychawskim Centrum Kultury będzie miała miejsce II Powiatowa Konferencja Szkolnictwa Specjalnego, której celem jest prezentacja oferty edukacyjnej placówek kształcenia specjalnego prowadzonych przez Powiat Lubelski.

Konferencja jest skierowana do rodziców, nauczycieli i wszystkich zainteresowanych tą tematyką. W programie znalazły się m.in. wykład pt. “Edukacja dziecka z niepełnosprawnością intelektualną” oraz przedstawienie pt. „Calineczka” w wykonaniu dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Załuczu. Organizatorzy przygotowali też warsztaty tematyczne dotyczące: EEG Biofeedbac, integracji sensorycznych, wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, autyzmu, logorytmiki, ceramiki, platformy badań zmysłów i innych.

Konferencję uatrakcyjnią stoiska wystawiennicze placówek kształcenia specjalnego funkcjonujących na terenie powiatu lubelskiego tj. SOSW w Bystrzycy, SOSW w Załuczu, Zespołu Szkół Specjalnych przy DPS w Matczynie, PCEiPPP w Lublinie, PCPR w Lublinie oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Bychawie.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.

Początek o godz.10.00

 

Zostaw komentarz