fbpx

Książka czy Facebook? – oto jest pytanie

17 listopada 2021
435 Wyświetleń

Rozważania podyktowane tytułowym pytaniem będą miały miejsce podczas „Poranka u Hieronima” 17 listopada 2021 r., godz. 10.00, w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. H. Łopacińskiego.

W programie:

  • W pierwszej części „Poranka u Hieronima” gościem będzie Ewa Wojtowicz – studentka psychologii UMCS w Lublinie,  trener, członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, z którą Ewa Hadrian porozmawia o mediach społecznościowych – korzyściach i niebezpieczeństwach, jakie ze sobą niosą, receptach na radzenie sobie ze zjawiskiem hejtu internetowego, poszanowaniu prywatności i potrzebie istnienia w wirtualnym świecie.
  • Do 26 listopada w Autorskiej Galerii Hol można oglądać wystawę prac uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Lublinie. „Moja ulubiona książka” to już 20 odsłona przygotowywanej corocznie ekspozycji plastycznej, która powoli staje się tradycją, zarówno dla młodych artystów, jak i naszej Biblioteki. O tym, jak ważna jest twórczość plastyczna w życiu osób z niepełnosprawnościami i jak wielką wagę ma możliwość pokazania swoich prac światu porozmawiamy z Beatą Sokołowską – Zastępcą Dyrektora SOSW nr 2 w Lublinie oraz Martą Lipińską-Wałdowską – kuratorką wystawy.
    Rozmowę poprowadzi Dorota Mościbrodzka. 

Więcej: wbp.lublin.pl

Link do wydarzenia: Facebook WBP

Zostaw komentarz