fbpx

Letnie atrakcje na tarasie widokowym VIVO! Lublin

15 lipca 2021
774 Wyświetleń

Taras widokowy VIVO! Lublin ruszył pełną parą. Na dachu centrum handlowego, miłośnicy rozrywki na świeżym powietrzu, spędzą bardzo aktywny czas. W każdy wakacyjny czwartek, piątek i sobotę odbywają się tu kolejno: seanse filmowe, kreatywne warsztaty plastyczne oraz treningi sportowe. W tym roku wszystkie wydarzenia zaplanowano ze szczególnym uwzględnieniem kwestii bezpieczeństwa.

Lato to niezwykle intensywna pora roku – dużo wydarzeń i aktywności na świeżym powietrzu sprawia, że łatwiej jest znaleźć sposób na kreatywne spędzenie czasu wolnego. Ciekawą propozycję dla mieszkańców Lublina i okolic przygotowało centrum handlowe VIVO! Lublin, które na tarasie widokowym zaplanowało serię wakacyjnych atrakcji.

W każdy czwartek o godz. 21:00 kinomaniacy zobaczą filmy, które sami wybiorą podczas internetowych głosowań w ramach cyklu Kino Letnie. Seanse pod chmurką to doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie najbliższych osób oraz pomysł, jak urozmaicić długie, letnie wieczory. Podczas pokazów emitowane są zarówno polskie, jak i zagraniczne propozycje filmowe. Podczas poszczególnych projekcji do dyspozycji widzów będą wygodne leżaki. Z kolei w piątki rodzice będą mogli zabrać swoje pociechy na kreatywne warsztaty. W czasie zajęć, w godz. 14:00-18:00 dzieci nauczą się tworzenia oryginalnych bransoletek, sadzenia roślinek, tworzenia gadżetów dla swoich zwierzaków, a także wielu innych wartościowych umiejętności. Pełny harmonogram warsztatów można znaleźć na stronie www.vivo-lublin.pl. W soboty centrum handlowe zaprasza wszystkich chętnych do wspólnych ćwiczeń sportowych, które w godz. 9:00-10:00 poprowadzą trenerzy z klubu Xtreme Fitness Gym. Eksperci przygotowali ćwiczenia odchudzające, ale też bardziej intensywne, wzmacniające poszczególne części ciała.

Organizując cykl letnich wydarzeń na tarasie widokowym, chcieliśmy stworzyć mieszkańcom Lublina i okolic ciekawą przestrzeń do aktywności na świeżym powietrzu. Liczymy, że zaproponowane przez nas atrakcje spotkają się z dużym zainteresowaniem klientów. Tym bardziej, że zaplanowaliśmy je aż do końca sierpnia! Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie

mówi Katarzyna Wojciechowska-Wójcik, Dyrektor VIVO! Lublin.

Szczegóły wakacyjnych aktywności na tarasie widokowym VIVO! Lublin znaleźć można na stronie internetowej www.vivo-lublin.pl oraz profilu na Facebooku.

/artykuł zewnętrzny/

Zostaw komentarz