fbpx

Na dachu VIVO! Lublin rusza Kino Letnie

5 lipca 2021
2 143 Wyświetleń

Ciepłe, letnie wieczory z najlepszymi filmowymi propozycjami oraz niezapomnianymi widokami w tle oznaczają powrót Kina Letniego do VIVO! Lublin. Na tarasie widokowym centrum handlowego od 8 lipca, w każdy czwartek o godz. 21.00, odbywać się będą projekcje filmowe pod chmurką. Cykl rozpocznie pokaz amerykańskiej komedii „Palm Springs”. O kolejnych produkcjach, które zostaną wyświetlone podczas bezpłatnych seansów, zdecydują klienci VIVO! w specjalnym głosowaniu na Facebooku.

Od 8 lipca, na tarasie widokowym VIVO! Lublin, będzie można podziwiać nie tylko panoramę miasta, ale również kinowe hity. Seanse pod chmurką na dachu centrum handlowego to doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie najbliższych osób oraz pomysł, jak urozmaicić długie, letnie wieczory. Podczas pokazów emitowane będą zarówno polskie, jak i zagraniczne propozycje filmowe. Dominować tu będzie rodzinne kino fabularne, ale nie zabraknie także historii poruszających poważne tematy. Wyboru produkcji dokonywać będą fani VIVO! Lublin w specjalnym głosowaniu na Facebooku. Podczas poszczególnych projekcji do dyspozycji widzów będą wygodne leżaki.

Kino Letnie rozpocznie swoją działalność już w najbliższy czwartek, 8 lipca. Wówczas widzowie obejrzą amerykańską komedię „Palm Spring”, która zrobiła furorę na największym festiwalu filmów niezależnych w USA – Sundance. Historia opowiada o pewnej parze, która zostaje uwięziona w pętli czasowej, w wyniku czego w kółko przeżywa ten sam dzień.

Atrakcje na naszym tarasie widokowym ruszają pełną parą. Ponownie nasi klienci będą mogli bardzo aktywnie spędzić tu swój czas wolny. Letni cykl rozpoczynamy od filmowego seansu, na który już teraz zapraszamy wszystkich lublinian. Co ważne, w tym roku wydarzenia zaplanowaliśmy ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa oraz reżimu sanitarnego

– mówi Katarzyna Wojciechowska-Wójcik, Dyrektor VIVO! Lublin.

Serdecznie zapraszamy!

/artykuł zewnętrzny/

Zostaw komentarz