fbpx

Poczuj magię Świąt z VIVO! Lublin i zyskaj atrakcyjne nagrody!

11 grudnia 2020
515 Wyświetleń

VIVO! Lublin zaprasza wszystkich lublinian do wspólnego oczekiwania na najpiękniejsze Święta w roku! W najbliższe przedświąteczne weekendy, 12-13 grudnia oraz 19-20 grudnia, odbędzie się akcja „Magia Świąt, Moc Nagród”. Za zakupy dokonane na kwotę min. 200 zł będzie można odebrać karty podarunkowe o wartości 50 zł i 100 zł, pyszne domki z piernika lub nagrody specjalne przygotowane przez najemców.

Przed nami najbardziej magiczny czas w całym roku! Święta Bożego Narodzenia zbliżają się naprawdę wielkimi krokami. Spędzimy je z dala od codziennych trosk i obowiązków. Zanim jednak zasiądziemy do wigilijnego stołu warto podczas dwóch ostatnich przedświątecznych weekendów wybrać się do VIVO! Lublin. Przy okazji wizyty można zrobić świąteczne zakupy, aby nie odkładać ich na ostatnią chwilę, jak to wszyscy mamy w zwyczaju oraz zyskać atrakcyjne upominki!

Zrób zakupy, wybierz bombkę i

Świąteczny klimat zawitał do VIVO! Lublin na dobre! Po wspólnej zabawie z Mikołajem i jego pomocnikami przyszła pora na niecodzienną akcję. Co należy zrobić, aby zdobyć Moc Nagród przygotowanych przez VIVO!? Zasady są proste. Wystarczy zrobić zakupy za min. 200 zł, okazać dowody zakupu w Punkcie Obsługi Promocji znajdującym się w holu głównym oraz… wybrać jedną z bombek wiszących na świątecznej konstrukcji. Wewnątrz każdej ozdoby jest śnieżynka w jednej z czterech możliwych odsłon, które odpowiadają poszczególnym nagrodom. A wszystko to skąpane w lekkiej świątecznej scenerii w parze z nowoczesnym designem!

Świąteczne Instaroomy z choinkami i prezentami

Przy okazji przypominamy entuzjastom mediów społecznościowych o świątecznych Instaroomach, które znajdują się na terenie VIVO! Lublin. Do dyspozycji są cztery różne kreatywne przestrzenie fotograficzne, każda z nich oznaczona innym hasłem. Czekają na Was: świąteczna dyskoteka, kolorowy świat dekoracji, szał prezentów oraz podróż do krainy Świąt. W lokalach, oprócz wyjątkowego tła, znajdziecie mnóstwo rekwizytów, dzięki którym każde ujęcie będzie niepowtarzalne. Wszyscy odwiedzający, niezależnie od wieku, na pewno stworzą tu oryginalne pamiątki, a wywołane zdjęcia będą ciekawym i niepowtarzalnym prezentem dla najbliższych. Instaroomy, zaaranżowane w lokalach znajdujących się na poziomie +1, czynne będą do 24 grudnia. Nie zwlekajcie z odwiedzinami!

Szczegóły akcji „Magia Świąt, Moc Nagród” oraz pełen regulamin znajdują się na: www.vivo-lublin.pl

Serdecznie zapraszamy!

/tekst zewnętrzy/

Zostaw komentarz