fbpx

Port Lotniczy Lublin wzmacnia ofertę dla sektora Business Aviation

2 marca 2021
821 Wyświetleń

Port Lotniczy Lublin przygotował nową ofertę, skierowaną do pilotów i obsługi samolotów z sektora prywatnego ruchu lotniczego. Lotnisko dysponuje nowoczesnym i komfortowym pomieszczeniem Business Executive Lounge, które chce wykorzystać na rynku usług Business Aviation.

Brak ograniczeń czasowych i restrykcji oraz dedykowane odprawy celne i imigracyjne sprawiają, że Port Lotniczy Lublin posiada idealne warunki do obsługi samolotów z sektora biznesowego. Chcemy oferować również usługi VIP-owskie dla biznesowych użytkowników samolotów odrzutowych, turbośmigłowych, helikopterów nie zapominając oczywiście o pozostałych użytkowników lotniska – mówi prezes Portu Lotniczego Lublin Andrzej Hawryluk.

Prestiżowy salon wypoczynkowy zapewnia możliwość relaksu dla załóg samolotów tranzytowych przed wylotem z Lublina lub w trakcie przerwy na obsługę techniczną. Goście mogą skorzystać z oferty „all inclusive”, która umożliwia skorzystanie z napojów i przekąsek. W saloniku dostępna jest bezpłatna sieć Wi-Fi oraz telewizja. Dla załóg Port Lotniczy Lublin oferuje możliwość bezpłatnego wydrukowania dokumentów, a także skorzystania z oferty biura meteo.

Lubelskie lotnisko zapewnia także asystę pracowników Businesss Executive Lounge przed kontrolą paszportową, indywidualny transport między samolotem a terminalem, organizuje również transport do hotelu. W dniu wylotu personel saloniku VIP zapewni sprawną odprawę, zajmie się sprawdzeniem bagażu i zapewni asystę aż do drzwi samolotu.

Dodatkowo lotnisko zapewnia obsługę wszelkich typów samolotów biznesowych z pełną, całodobową ofertą handlingu: sprzątanie pokładu samolotu, serwis wodny, asenizacyjny, GPU, ASU, odladzanie, tankowanie.

Mamy wiele atutów, więc liczymy na pozytywną reakcję rynku na tę usługę Sprzyja nam położenie geograficzne, lotnisko znajduje się na skrzyżowaniu ważnych szlaków transportowych z Europy Zachodniej prowadzących na Ukrainę i do Azji, oraz z krajów bałtyckich w kierunku Bałkanów i Turcji – dodaje prezes Hawryluk.

Foto: Piotr Nowacki

Foto wstępne: Marcin Pietrusza

Zostaw komentarz