fbpx

Przyjdź i zakochaj się w Muzycznym!  

17 października 2019
618 Wyświetleń

Teatr Muzyczny w Lublinie rusza z nowym sezonem artystycznym 2019/20. – Na inaugurację przygotowaliśmy widowisko muzyczne „Od Opola do San Remo”. Tym razem zaprosimy Państwa do wysłuchania największych festiwalowych przebojów, które wykonywali znani i do dziś uwielbiani artyści, tacy jak: Maryla Rodowicz, Violetta Villas, Anna Jantar, Danuta Rinn, Jerzy Połomski, Andrzej Rosiewicz, Demis Roussos czy zespół Boney M. Gwiazdą spektakli rozpoczynających nowy sezon artystyczny będzie znakomity Grzegorz Wilk – artysta dobrze wszystkim znany z najpopularniejszych telewizyjnych programów rozrywkowych, m.in.: „Jaka to melodia?”, solista oratoriów Piotra Rubika, laureat programu „Szansa na Sukces”. Jego głos można usłyszeć m.in. na płytach Piotra Rubika, Donia, Wet Fingers, Włodzimierza Korcza i Andrzeja Zaryckiego, zespołu Big Bit, składance „Marek Sierocki przedstawia” oraz ścieżce dźwiękowej do filmu: „Kochaj i tańcz” – i na koniec – na swoim debiutanckim krążku WOLF FLOW – w sumie 13 albumów. Cieszymy się, że przyjął zaproszenie do udziału w naszym widowisku. 

Drugą premierą w nowym sezonie będzie musical „Hallo Szpicbródka” w reżyserii Mirosława Siedlera. Jestem przekonana, że ten tytuł na naszej scenie stanie się wielkim teatralnym przebojem. Adaptację sceniczną według scenariusza filmowego Ludwika Starskiego zaprezentujemy w grudniu. 

W repertuarze stałe pozycje, które cieszą się niegasnącą sympatią widzów, wśród nich: „Skrzypek na dachu”, „Księżniczka czardasza”, „Kraina uśmiechu” i „WinyLove Story” – muzyczne hity z czasów wielkiej płyty. Najmłodsi widzowie spotkają się z Jasiem i Małgosią, Kotem w butach i Pinokiem.

Serdecznie zapraszam do Teatru Muzycznego w Lublinie! 

Kamila Lendzion

Dyrektor Naczelna 

foto Aneta Sobiesiak

 

 

Zostaw komentarz