fbpx

Relokacja salonu Sinsay w VIVO! Lublin

5 lutego 2021
1 307 Wyświetleń

Z początkiem lutego modowa mapa VIVO! Lublin uległa istotnej modyfikacji. Salon Sinsay, przygotowany w całkowicie nowej koncepcji, został przeniesiony do znacznie powiększonej lokalizacji. Jedna z najpopularniejszych polskich marek w swojej ofercie, poza sztandarową modą dla nastolatek, posiada ubrania i dodatki dla kobiet oraz mężczyzn, a także odzież dla dzieci. Nowy salon o powierzchni blisko 1170 m kw. znajduje się na poziomie +1. Z okazji relokacji Sinsay w najbliższą sobotę zaplanowano wyjątkowy event, który uświetni występ profesjonalnego prezentera muzycznego.

W ostatnim czasie w VIVO! Lublin zmianie uległa kategoria modowa. W centrum handlowym ponownie pojawił się salon Sinsay, tym razem w odświeżonej odsłonie i przeniesiony do nowej lokalizacji na poziomie +1. Jest to jedna z najprężniej rozwijających się marek typu lifestyle z portfolio LPP. Klientów z pewnością zaskoczy okazała przestrzeń sklepu, czyli niemal 1170 m kw., a także jego nowoczesny design. Klienci VIVO! Lublin znajdą tu bogaty asortyment modnych ubrań i dodatków dla nastolatek, kobiet oraz mężczyzn, a także kolekcję dla najmłodszych. Oprócz odzieży, na sklepowych półkach Sinsay, można dostrzec produkty i akcesoria kosmetyczne. Dopełnieniem szerokiego wachlarza propozycji są elementy wyposażenia wnętrz do salonu, toalety i sypialni.  Atrakcyjne ceny i wysoka jakość produktów sprawiły, że marka zyskała zaufanie konsumentów i stabilną pozycję na rynku.

Otwarcie powiększonego salonu Sinsay doskonale uzupełnia naszą ofertą modową. Cieszymy się, że nasz tenant-mix w sektorze fashion ponownie zasili ta uwielbiana przez konsumentów marka. Takie pozytywne akcenty są niezwykle potrzebne naszej branży. Tym bardziej że z początkiem lutego w naszym centrum handlowym ponownie mogą działać sklepy modowe. Konsumeci mogą więc bez żadnych obaw odwiedzić nowy salon Sinsay i oddać się zakupowemu szaleństwu – mówi Katarzyna Wojciechowska-Wójcik, Dyrektor VIVO! Lublin.

Salon marki Sinsay jest dostępny na poziomie +1. W sobotę, 6 lutego, na klientów czekać będą dodatkowe atrakcje związane z relokalizacją salonu. Wizytę w przestrzeni Sinsay umili wyjątkową muzyczną oprawą profesjonalny DJ. Nie zabraknie specjalnie przygotowanych na tę okazję dekoracji balonowych.

/tekst zewnętrzny/

Zostaw komentarz