fbpx

Rusza nabór do 10. edycji Sezonu Lublin

14 kwietnia 2021
706 Wyświetleń

Od 14 kwietnia można składać oferty wydarzeń i atrakcji do tegorocznej, jubileuszowej edycji Programu „Sezon Lublin”. Odbiorcami wydarzeń będą jak co roku mieszkańcy Lublina. Specjalna oferta zostanie skierowana także do turystów. Tematem przewodnim dziesiątej edycji „Sezonu Lublin” jest przyszłość miasta. Pomysły można zgłaszać do 30 kwietnia.

Od 10 lat zachęcamy lublinian do korzystania z bogatego programu kulturalno-turystycznego Lublina. Wierzymy, że to właśnie mieszkańcy są najlepszymi ambasadorami marki Lublin. W tym roku specjalną ofertę udziału w wydarzeniach skierujemy także do turystów. Dzięki temu, do grona parterów Sezonu mogą dołączyć hotelarze oraz przedstawiciele branży gastronomicznej, by wspólnie budować wizerunek Lublina, jako miasta przyjaznego odwiedzającym – mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. Kultury, Sportu i Partycypacji.

„Sezon Lublin 2021”, czyli kilkudniowe wydarzenie symbolicznie rozpoczynające nowy sezon turystyczny odbędzie się w dniach 21-23 maja. Przygotowany wspólnie z partnerami z branży turystycznej, dostępny nieodpłatnie, pakiet kulturalno-turystyczny dla mieszkańców, pozwoli w niecodzienny sposób poznać Lublin, jego walory historyczne i turystyczne oraz ofertę kulturalną i sportową na wakacje.

W tegorocznej edycji wprowadzona została nowość. Oprócz programu dla mieszkańców, partnerzy Sezonu powinni zaoferować również program skierowany do turystów, który ma być dostępny podczas całego okresu wakacyjnego. Kompletna oferta ma więc zawierać propozycję bezpłatnych wydarzeń dla mieszkańców Lublina oraz propozycję dla wszystkich osób uczestniczących w atrakcjach w okresie od 1 czerwca do 15 września, w tym turystów. Oferta ta polegać ma na zastosowaniu przez partnera Sezonu upustu na usługi czy działania dostępne w jego ofercie.

Ofertę wydarzeń do „Sezonu Lublin 2021” zgłosić może każdy, zarówno osoby fizyczne i prowadzące działalność oraz organizacje czy firmy, które w swojej ofercie mają działania turystyczne, kulturalne, sportowe i inne związane z ofertą spędzania wolnego czasu w Lublinie. Pomysły można zgłaszać do 30 kwietnia. Ofertę należy złożyć poprzez formularz dostępny pod adresem: www.research.net/r/SezonLublin2021. Najciekawsze propozycje znajdą się w programie „Sezonu Lublin 2021”. Oceniana będzie atrakcyjność oferty, jej dostępność i spójność z tematem przewodnim. Pytania związane z przygotowywaniem oferty można wysyłać na adres: sezon@lublin.eu.

W okresie trwania Programu „Sezon Lublin 2021” Biuro Rozwoju Turystyki, jako operator Programu „Sezon Lublin”, przeprowadzi badanie ruch turystycznego i zainteresowania ofertą turystyczną w Lublinie.

Źródło: Biuro prasowe UM Lublin

Zostaw komentarz