fbpx

Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Tarasach Zamkowych

1 grudnia 2017
981 Wyświetleń

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W Tarasach Zamkowych pojawiły się już świąteczne dekoracje, a w najbliższy weekend lubelskie centrum handlowe odwiedzi Święty Mikołaj! 2 i 3 grudnia na najmłodszych czekać będzie moc bożonarodzeniowych atrakcji w ramach akcji „Mikołaj w Tarasach Zamkowych”. Wszystkie zaplanowane na te dni aktywności są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszej rezerwacji miejsc.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem, warsztaty kulinarne, zajęcia plastyczne, a także strefa ozdób choinkowych – te i inne atrakcje czekać będą na najmłodszych już w najbliższy weekend, 2 – 3 grudnia w Tarasach Zamkowych. W godz. 10.00 – 18.00 odbędzie się tu przedświąteczny event, podczas którego pojawią się specjalnie przygotowane na tę okazję cztery strefy zabaw. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w warsztatach kulinarnych obejmujących dekorowanie świątecznych pierników, muffinów i ciasteczek. W tej strefie, znajdującej się na poziomie -2 obok sklepu Biedronka, wszyscy chętni będą mogli nauczyć się również zdobienia czekoladą. Na drugiej wyspie, usytuowanej na placu eventowym na poziomie 0, spotkać będzie można Świętego Mikołaja, z którym dzieci będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Ponadto, na poziomie 1 pojawią się strefy plastyczne, gdzie czekać będą warsztaty bombkowe, świecowe i osikowe. Nie zabraknie wykonywania świątecznych kolorowanek, tworzenia ozdób z modeliny i plasteliny, wycinania świątecznych wzorów, a także własnoręcznego projektowania ozdób choinkowych.

Najmłodsi, którzy pojawią się w tych dniach w Tarasach Zamkowych, otrzymają mikołajkowy dziennik, do którego zbierać będą pieczątki potwierdzające odwiedzenie każdej z czterech atrakcji. Po zebraniu wszystkich pieczątek dzieci odbiorą od Świętego Mikołaja słodki upominek. Na najmłodszych klientów centrum handlowego czekać też będą cukierki roznoszone przez hostessy, a także Świąteczne Miasteczko z wyjątkową kolejką – jedyne takie miejsce na Lubelszczyźnie!

Już w najbliższy weekend zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców do Tarasów Zamkowych. Zawita tu bowiem wyjątkowy gość – Święty Mikołaj, który spotka się w dniach 2 – 3 grudnia z najmłodszymi klientami naszego centrum handlowego. Mikołajkowy weekend upłynie pod znakiem kreatywnej zabawy i z pewnością wprowadzi nas w magiczną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia– mówi Mariola Chmielewska, Dyrektor Centrum Handlowego Tarasy Zamkowe.

Zostaw komentarz