fbpx

“Tydzień Turystyki Rowerowej – Bike’owe Roztocze”

3 sierpnia 2022
489 Wyświetleń

W dniach 13, 17 i 20 sierpnia zorganizowanych zostanie 5 rajdów rowerowych, w tym dwa krótsze, skierowane do rodzin z dziećmi, na terenie Janowa Lubelskiego, Tomaszowa Lubelskiego oraz Zwierzyńca. Odbędą się one w ramach “Tygodnia Turystyki Rowerowej – Bike’owe Roztocze” zorganizowanego przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną, Gminę Janów Lubelski, Urząd Miejski w Zwierzyńcu oraz Stowarzyszenie Samorządów Euroregion Roztocze.

Celem rajdów jest propagowanie aktywnego spędzania czasu poprzez turystykę rowerową oraz promowanie atrakcji przyrodniczych, turystycznych i historycznych Roztocza. Partnerami wydarzenia są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Janowie Lubelskim, Bike Club Janów Lubelski, Roztoczański Park Narodowy, Miasto Tomaszów Lubelski, Tomaszowski Dom Kultury oraz Miasto i Gmina Narol. Partnerem Honorowym wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

Zapisy do wzięcia udziału w wydarzeniu już ruszyły. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 10 sierpnia 2022 r. do godziny 15:00.

Więcej: www.lrot.pl/tydzien-turystyki-rowerowej-bikeowe-roztocze-ruszyly-zapisy/

Zostaw komentarz