fbpx

VIVO! Lublin świętuje kolejne urodziny

3 marca 2021
500 Wyświetleń

Już niebawem, w dniach 5-6 marca, VIVO! Lublin świętować będzie kolejne urodziny. Tym razem, w związku z trwającą pandemią COVID-19, odbędą się one w nieco innej formie niż dotychczas. Centrum handlowe przygotowało dla swoich klientów niecodzienne atrakcje kulinarne, a wśród nich m.in.: Urodzinową Wystawę Pełną Słodyczy oraz transmisje online na Facebooku, podczas których jeden z najpopularniejszych restauratorów w naszym kraju, Mateusz Gessler, na oczach internautów przygotuje oryginalne słodkości. Swój filmik tutorialowy, wykonany na terenie obiektu, zaprezentuje również gwiazda TikToka – Daniel Xantos, którego profil obserwuje niemal 4 mln fanów!

Świętowanie urodzin VIVO! Lublin podzielone będzie na kilka niecodziennych wydarzeń. Bezpośrednio na terenie centrum handlowego pojawi się Urodzinowa Wystawa Pełna Słodyczy, podczas której będzie można zrobić sobie smakowite selfie w towarzystwie wielkoformatowych eksponatów i przede wszystkim poznać historię produkcji soczystych galaretek, słodkich pralinek, puszystych pączków czy francuskich makaroników. Ekspozycję podziwiać będzie można w dniach 5-20 marca.

VIVO! Lublin, biorąc pod uwagę obowiązujące obostrzenia, zmieniło nieco formę urodzinowych atrakcji. Tym razem postawiło na transmisje online, które będą podzielone na dwa bloki tematyczne, prowadzone za pośrednictwem Facebooka. W pierwszym z nich pojawi się Mateusz Gessler, jeden z najpopularniejszych polskich kucharzy, który zaprezentuje internautom, jak własnoręcznie wykonać pyszne słodkości. Live stream z Mateuszem Gesslerem będzie można zobaczyć w sobotę, 6 marca, o godzinie 18.00 na profilu VIVO! Lublin na Facebooku. Kolejny blok online dotyczyć będzie Urodzinowej Wystawy Pełnej Słodyczy znajdującej się w holu głównym. Oryginalny film tutorialowy wykona na terenie obiektu gwiazda TikToka – Daniel Xantos, którego konto obserwuje niemal 4 mln fanów!

VIVO! Lublin zaplanowało również wyjątkowy konkurs, którego uczestnicy będą mogli wykazać się kreatywnością i udowodnić swój talent do gotowania lub nagrywania! Zadaniem konkursowym będzie własnoręczne przygotowanie wypieków bądź słodyczy nawiązujących do wystawy i opublikowanie zdjęcia swojej pracy pod dedykowanym postem na Facebooku. Prace kulinarne oceni sam Mateusz Gessler. Drugi konkurs będzie dedykowany miłośnikom aplikacji TikTok! Wystarczy nagrać orygnalnego tiktoka z wystawy i opublikować filmik pod konkursowym postem na Facebooku VIVO! Lublin. Do wygrania są karty podarunkowe o wartości 500 zł/szt.

Urodzinowe atrakcje urozmaici, w dniach 5-6 marca, akcja prosprzedażowa, w której do zdobycia będą vouchery do wybranych restauracji i kawiarni znajdujących się na terenie obiektu. Całość uzupełnią oferty specjalne przygotowane przez wybranych najemców oraz bonusowe karty podarunkowe o wartości 50 zł, rozdawane klientom, którzy uprzednio zakupią kartę o wartości 200 zł. Karty będzie można odebrać w Punkcie Informacyjnym.

Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców Lublina i okolic do wspólnego świętowania urodzin VIVO!. Tym razem, w związku z pandemią COVID-19 i obowiązującymi obostrzeniami, zdecydowaliśmy się na nieco inną formę. Liczymy, że zaproponowane przez nas wydarzenia przypadną klientom do gustu i na długo pozostaną w ich pamięci. Nie zabraknie elementu obowiązkowego – pysznego tortu urodzinowego – mówi Katarzyna Wojciechowska-Wójcik, Dyrektor VIVO! Lublin.

Szczegółowy harmonogram oraz regulaminy konkursów, a także akcji prosprzedażowej znaleźć można na stronie: www.vivo-lublin.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Zostaw komentarz