fbpx

Wiele się dzieje w Warsztatach Kultury

2 listopada 2021
513 Wyświetleń

W listopadowym programie Warsztatów Kultury w Lublinie czekają na zainteresowanych warsztaty fotograficzne w Zaułku Hartwigów, warsztaty dla koordynatorów wolontariatu oraz Sztuka wrażliwości z wydarzeniami dla osób w spektrum autyzmu. Dla małych fanów muzyki przygotowano Małe Inne Brzmienia. Kolejna atrakcja to warsztaty frezowania CNC w świątecznym klimacie w ramach Warsztatu medialabowego. Zaprezentowana zostanie również wystawa z cyklu Biopolis.

  • Warsztat medialabowy – z myślą o Świętach Bożego Narodzenia, z użyciem plotera, uczestnicy wyczarują oryginalne ozdoby i kartki. Warsztaty będą odbywać się w czwartki: 18 i 25 listopada oraz 2 i 9 grudnia, w godz. 16.00-19.00.
  • Warsztat Fotograficzny – to magiczny świat dawnych aparatów i technik fotograficznych. W Zaułku Hartwigów będzie można zwiedzić Atelier Fotograficznego sprzed 100 lat. Roman Krawczenko pokaże zabytkowe aparaty, zdjęcia wykonane szlachetnymi technikami fotografii, a także zaplecze czyli ciemnię. Warsztaty będą odbywać się w każdy czwartek i piątek, w godz. 12.00-16.00.
  • Sztuka wrażliwości – to warsztaty przeznaczone dla osób w spektrum autyzmu i ich opiekunów. Prowadzący porozmawiają z rodzicami dzieci z tym zaburzeniem, wspólnie obejrzą spektakl „Nieodkryty Świat” i zastanowią się, czy aktywizm jest tylko dla osób neurotypowych? Cały program warsztatów, spotkań i wydarzeń dostępny na stronie Warsztatów Kultury. Można wybrać się również na wydarzenia organizowane przez Fundację Kultura Enter, które również są specjalnie przygotowane dla dzieci w spektrum autyzmu i ich opiekunów. 

Więcej: warsztatykultury.pl/wydarzenia-wk/

foto Warsztaty Kultury w Lublinie

Zostaw komentarz