fbpx

Wielki kiermasz płyt winylowych, CD oraz kaset magnetofonowych w VIVO! Lublin!

10 stycznia 2022
516 Wyświetleń

Powiększ, sprzedaj lub wymień swoją kolekcję

VIVO! Lublin przygotowało prawdziwą gratkę dla kolekcjonerów płyt winylowych, miłośników analogowego brzmienia i sprzętu muzycznego w stylu vintage. Już w najbliższy piątek i sobotę na Placu Eventowym odbędzie się wielki kiermasz, na którym uczestnicy będą mogli znaleźć tysiące płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych z polską i zagraniczną muzyką.

14 i 15 stycznia, w godzinach 9.00-21.00, w VIVO! Lublin będzie można wzbogacić swoje muzyczne zbiory o ponadczasowe albumy i single prawdziwych scenicznych legend. Queen, David Bowie, Budka Suflera czy Czesław Niemen? A może jazzowe brzmienia Keitha Jarretta, kultowe solówki Jimiego Hendrixa lub disco w stylu Boney M.? To wszystko i wiele, wiele więcej będzie czekało na fanów muzyki analogowej w centrum handlowym.

Wśród dostępnych egzemplarzy winyli, płyt CD czy kaset magnetofonowych znajdą się również unikatowe i trudno dostępne pierwsze wydania oraz edycje specjalne. Nie zabraknie też nowszych, współczesnych utworów z szerokiej gamy gatunków muzycznych. Oprócz nabycia nowych nośników muzyki, uczestnicy kiermaszu będą mogli zarówno wymienić, jak i sprzedać winyle ze swojej kolekcji. Każdy krążek i kaseta przejdą dokładną selekcję zanim zostaną umieszczone na stoisku. Co więcej, o swojej pasji do organicznych brzmień gramofonu i retro sprzętu audio opowiedzą obeznani wystawcy i kolekcjonerzy z całej Polski. Chętnie doradzą oni także w kwestii zakupu.

– Miłośników winyli i muzyki analogowej jest wielu, a nowych kolekcjonerów wciąż przybywa. Kiermasz płyt gramofonowych w VIVO! jest doskonałą okazją, aby móc powiększyć swoją dotychczasową kolekcję o ulubionych artystów i wyjątkowe wydania, a także wymienić się swoimi egzemplarzami z innymi pasjonatami. Odwiedzą nas wystawcy z wielu zakątków kraju, którzy z przyjemnością pomogą w wyborze muzycznych perełek

mówi Katarzyna Wojciechowska-Wójcik, Dyrektor VIVO! Lublin.

Nowo nabyte na kiermaszu płyty będzie można oczyścić na miejscu w myjce Okki Nokki. Całe wydarzenie umilą dodatkowo dźwięki gramofonu i vintage’owych kolumn.

/artykuł zewnętrzny/

Zostaw komentarz