fbpx

Wybierz #KierunekLubelskie

9 czerwca 2020
1 220 Wyświetleń

To nazwa kampanii reklamowej Lubelszczyzny, która rozpoczyna się w ogólnopolskich mediach – w wybranych stacjach telewizyjnych, radio i Internecie. Kampania została przygotowana z myślą o turystach indywidualnych, którzy ze względu na epidemię koronawirusa letnie urlopy w większości spędzą w kraju. To również narzędzie wspierające branżę turystyczną w Polsce – miejsca noclegowe, parki rozrywki, agroturystykę, gastronomię, transport.

Kampania przewiduje wielokrotną emisję dwunastu jednominutowych filmów, 30-sekundowego spotu telewizyjnego oraz 30-sekundowego spotu radiowego – w sumie 743 emisje. I tak w okresie od 15 czerwca do końca miesiąca  30-sekundowy spot reklamowy pojawi się w Polsat News, TVP1 i TVP2. W wersji radiowej spoty usłyszymy w w Radiu Lublin, Radiu Free, RMF FM. Ponadto dwanaście jednominutowych filmów promujących Lubelszczyznę, w tym m.in. Roztocze i Kazimierz Dolny będą emitowane w 16 regionalnych oddziałach TVP3.

Natomiast do końca lipca spoty będą promowane na profilach społecznościowych Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Na stronie internetowej www.lubelskietravel.pl znajdzie się oferta z propozycją wycieczki, wskazaniem odległości czy miejsc noclegowych nawiązująca do poszczególnych filmów.

Kampania jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Budżet obejmujący produkcję spotów telewizyjnych i radiowych oraz koszt ich emisji wynosi blisko 850 tysięcy złotych.

Materiały UMWL

Zostaw komentarz