fbpx

Zajęcia dla dzieci w Lublinie – ostatnie 5 wolnych miejsc

25 lutego 2022
990 Wyświetleń

Zapraszam na zajęcia plastyczne dla dzieci, organizowane w Lublinie, które rozwijają intelektualnie oraz manualnie i pobudzają wyobraźnię małych odkrywców. Jeśli chcesz, by i Twoje dziecko znalazło nowe hobby i kreatywnie spędziło czas – zapraszam do kontaktu!

Zajęcia dla dzieci w Lublinie – dobra zabawa i nauka w jednym!

Zapraszam na zajęcia plastyczne dla dzieci w każdym wieku. Organizuję kursy rysunku dla dzieci w Lublinie już od 3. roku życia. Jeśli chcesz, by Twoja pociecha odkryła różne techniki rysunku, poznała nowych znajomych i rozwijała wyobraźnię – zapraszam na zajęcia dla dzieci w Lublinie.

Katarzyna Duda – prowadząca zajęcia dla dzieci w Lublinie, ul. Willowa 15

Dlaczego warto byś zapisał swoje dziecko na zajęcia plastyczne?

Niezależnie od tego, jakie Twoje dziecko posiada zainteresowania lub kim chce zostać w przyszłości, warto byś rozwijał w nim kreatywność i ciekawość świata, która ułatwi mu dorosłe życie. A w tym pomocne są dodatkowe zajęcia artystyczne, takie jak kurs malarstwa i kurs rysunku, przeznaczone dla dzieci.
Wszystkie dzieci dorastając wykazują naturalną ciekawość świata i chcą poznawać nowe rzeczy, eksperymentować i tworzyć. Dlatego tak ważne jest abyś to Ty, jako rodzic zapewnił dziecku niezbędną swobodę w rozwijaniu wyobraźni. A taką możliwość dają zajęcia plastyczne, na które zapraszam Cię do mojej szkoły razem ze swoją pociechą. Co w ten sposób zyskujecie

Kurs rysunku w Lublinie dla dzieci w każdej grupie wiekowej

Dla dziecka nauka rysowania to niezwykła lekcja, na której może rozwijać swoją kreatywność i ćwiczyć umiejętności motoryczne, które przydadzą się gdy będzie pisać i uczyć się w szkole. Z kolei Ty, jako rodzic masz pewność, że dziecko właściwie rozwija się i miło spędza czas. Zapisując swoje dziecko na zajęcia plastyczne pozwalasz mu rozwijać zmysły, a dzięki temu w sposób naturalny uwalnia się ekspresja twórcza, która jest bardzo ważna w każdym wieku. Ponadto dziecko może obserwować jak zmienia się struktura, barwa i kolor w dziele twórczym i w ten sposób kształtuje swoje zdolności manualne.

Nauka rysowania dla dzieci w Lublinie – jakie zajęcia możesz wybrać dla swojego dziecka?

Zapraszam Cię razem z Twoją pociechą na naukę rysowania dla dzieci oraz kursy rysunku i kursy malarstwa, przeznaczone dla dzieci już od 3. roku życia.
Zajęcia dopasowane są do poziomu i wieku dziecka i pozwalają mu rozwijać hobby, a jednocześnie uczą rysunku poprzez zabawę.

W trakcie moich zajęć przygotowuję też dzieciom różne gry i wyzwania, które rozwijają kreatywność, wyobraźnię przestrzenną i są dla dziecka dobrą zabawą. Zwracam też uwagę na miłą atmosferę, która sprzyja pracy twórczej z dziećmi.

Zapraszam!

Zostaw komentarz